Výhody sítí půjčoven kol: Svůj bicykl můžete klidně nechat doma

Půjčovny kol se v současnosti hodně rozšiřují. Některým cyklistům nevadí, že nepojedou na svém oblíbeném kole. Klidně na chvíli oželí svůj stroj, které si pečlivě ošetřují a věnují mu celoroční péči. Proč? Nehodí se jim tahat s sebou z domova kolo, a přitom by si přesto rádi zajezdili. Právě pro ně vznikla možnost půjčit si kolo.

Vyzvedněte si kolo až v cíli

Současná doba přeje rozšiřování cyklistiky. Budují se nové cyklostezky, zlepšují se podmínky cestování a servis pro cyklisty. Jednou z položek zkvalitňování servisu pro cyklisty je také rozšiřování sítí půjčoven kol. Svoje půjčovny kol nabízí například České dráhy. Vydáváte se někam na výlet a nechcete ho strávit celý v sedle, nicméně byste si třeba v cílové destinaci rádi dopřáli malou projížďku po okolí? Potom jsou pro vás tyto půjčovny jednou z možných voleb jak si kolo na kratší dobu a za rozumnou cenu opatřit. Kolo si můžete vypůjčit přímo na nádraží ve své cílové zastávce a vyrazit na cesty.

draha

Ušetříte a díky rezervaci budete mít jistotu

Výhodou je, že nemusíte řešit přepravu svého kola do cílové zastávky a platit za něj. Ušetříte tím pádem také finanční náklady, které by vás přeprava kola stála. Na některých tratích také lze kolo vypůjčené v půjčovně českých drah svézt vlakem zdarma a nic neplatíte, ani když si uschováte v úschovnách zavazadel českých drah. To je výhodou kola půjčeného přímo u českých drah – kdybyste měli svoje vlastní kolo, za úschovnu i přepravu byste platili. Další výhodou je skutečnost, že kolo lze vrátit i jinde než tam, kde jste si ho vypůjčili. Vypůjčení kola je rovněž možné si také předem rezervovat a to buď telefonicky, nebo pomocí mailu. Připravené kolo na vás potom bude čekat ve výchozí stanici, odkud se chcete vydat na další cesty.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Julie Vedralová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..