Jak obdarovat cyklistu na Vánoce?

Vánoce jsou skvělou příležitostí, jak si plnit své sny. Platí to i o vášnivých cyklistech. Pokud je váš partner či partnerka zblázněná do cyklistiky, máte o tipy na dárky postaráno. Záleží jenom na vás, po čem sáhnete. Pečlivě poslouchejte její nebo jeho stesky, co jí nebo jemu ve výbavě chybí. Okamžitě máte tip na vhodný dárek a nemusíte nic vymýšlet. Splníte tak svému blízkému jeho sen, ke kterému se třeba ještě nedostal. A pokud si zrovna nestěžuje na to, že by něco chybělo, pečlivě pozorujte. Určitě si něčeho všimnete sami. Utrhl se mu popruh od batohu? Tip je na cestě. Co tedy dát cyklistovi k Vánocům?

Hodí se módní dres i dokonalé tretry

Cyklistické oblečení je stálicí. Kupte cyklistický dres, který určitě sklidí zaslouženou pochvalu. Tím spíše znáte-li dopodrobna vkus svého blízkého a víte, že se s daným motivem rozjede po krajině s opravdovým požitkem. Splní dokonale svoji funkci, to znamená pohodlné nošení i odsávání potu a ještě bude působit módně. Jestliže dokonale znáte velikosti jeho či jejího těla, kupte nové sportovní prádlo. Musí zajistit dobré proudění vzduchu a ochladit pokožku.
Hodí se třeba i kvalitní tretry, protože mít nohy v teple a pohodlí je jeden ze základů pohodové jízdy. Boty nesmí nikde tlačit, musí být pohodlné a funkční, to znamená dobře odvádět pot. Noha se v nich nesmí v žádném případě zapařit.

helma

Lehoučká a bezpečná větrací přilba

Máte pocit, že mu už dosluhuje přilba? Sáhněte po nové. Přilby mohou být i lehoučké a pohodlné, žádné těžké kusy. A pak, jde tu přece o bezpečnost. Na trhu jsou skutečně komfortní modely s pevným spojením skeletu a skořepiny, které zaručují dokonalou bezpečnost. Kromě toho se nosí velice příjemně, protože mají nízkou hmotnost. Navíc obsahují větrací otvory, takže budou příjemné i v parném létě. Čelní otvory navíc mají síťku určenou proti hmyzu a jezdce proto nebudou otravovat mouchy ani komáři.

Trénovat se dá i v zimě doma

Ukládá kolo na zimu a nadává, že v zimě nemá moc pohybu, protože na chození do posilovny ho neužije, jelikož nemá rád styl tamějších kulturistických namachrovanců? Pořiďte trenažér. Můžete si ho instalovat doma a při kondičním šlapání si vaše drahá polovička udrží kondičku bez problémů i v zimě. Nezabere příliš mnoho místa a při tréninku se může třeba dívat na oblíbený film nebo poslouchat hudbu.

trenazer

Účinná kontrola zátěže

Má dojem, že potřebuje zhubnout a snaží se proto udělat všechno možné, to znamená, že věnuje i jízdě na kole více času než obvykle? Zkuste darovat malého kontrolora, který pomůže změnit snahu ve skutečnost. Jde o měřič tepové frekvence. Ukáže jak aktuální, tak i maximální a průměrný tep. Může se třeba i nastavit optimální tepová frekvence a přístroj jezdce upozorní pokaždé, když onu hranici překročí.

batoh

Batoh s rezervoárem vody

Skvělým dárkem jsou také účelné a skladné cyklistické batohy. Najdete v nich rezervoár na vodu, což se vždycky hodí. Měly by mít odvětraná záda, aby se při jízdě nadbytečně nepotila, dále anatomické popruhy pro dobré usazení. V neposlední řadě i reflexní prvky, aby byl cyklista zdaleka vidět a řadu kapes pro účelné srovnání věcí.

Zkuste nové kolo

Na závěr ještě jeden super dárek. Pokud chcete investovat opravdu vysokou finanční částku, nabízí se možnost koupit nové kolo. Má váš partner či partnerka horské kolo a rád/a by poznala i nové obzory? Zkuste sáhnout po kole silničním. Například takovém s karbonovým rámem. Je ale jasné, že o tomhle dárku by měl obdarovaný vědět předem, aby si ho mohl vybrat sám. Jedině tak vyhoví všem jeho požadavkům a potřebám. Pokud budete kupovat sami, nejspíše to nedopadne dobře. Nemusíte se totiž trefit a zklamání za drahé peníze je potom dvojnásobné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Julie Vedralová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..