Značkové zimní oblečení

Patříte k cyklistům, kteří jezdí na kole i v zimních měsících bez ohledu na počasí nebo radši kolo na pár týdnů odstavíte a využíváte volných chvil k jiným aktivitám? Já raději v sychravých a mrazivých dnen nechávám kolo odpočívat a do přírody chodím pěšky. Často si s sebou beru digitální fotoaparát a zaznamenávám zajímavé situace a pohledy. Jak se obléct, aby vám nebyla venku v zimě zima?

Tak jako v létě mi záleží na kvalitě mého funkčního oblečení, stejně tak dbám na kvalitu zimní výbavy. Důležité je udržet tělo v teple pomocí více vrstev kvalitního oblečení a nezpotit se, protože studený pot by mohl způsobit nachlazení a bylo by po zimních radovánkách. Jednou z možností je používat kvalitní zimní oblečení nové značky Kilpi. Tepelný komfort a pohodlí poskytuje za každého počasí, ať již venku fouká nebo svítí slunce do mrazivého rána. To vše díky používání nejmodernějších materiálů. Kvalitu funkce doplňuje originální vzhled a styl zimního oblečení. Aby opravdu dobře sloužilo a chránilo před chladem, na tom se podílela celá řada extrémních a amatérských zimních sportovců.

helga-bila

Já na svém oblečení na zimu upřednostňuji funkčnost a dobrou ochranu před větrem či sněhem. Moje něžnější polovička si však potrpí i na módním vzhledu svého oblečení. Proto se jí líbí lyžařské bundy se svěžími barvami, které krásné hřejí. Dobře oblečena a dobře vypadající se pak nezdráhá se mnou na procházky zimní krajinou i na víkendovou návštěvu některého ze zimních středisek.

A když jsou polní cesty zamrzlé a krajina pokryta jinovatkou, neznamená to, že na sport a pohyb venku zanevřeme. Stačí si správně vybrat zimní oblečení, nepodcenit teplo od nohou a lyžařské bundy doplnit kvalitními teplými čepicemi. Pak je pohyb venku příjemným a bez obav ze zdravotních následků. Příroda je krásná v každém počasí, je potřeba se jen správné obléknout.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..