Jak zvýšit jízdní komfort na kole

Zvyšte své pohodlí při jízdě na jízdním kole. Nevíte, jak toho docílit? Co takhle pomocí různých věcí, jež vám pomohou v tom, docílit lepšího komfortu. Jízda bude náhle o mnoho jednodušší než doposud. Pokud jste zvyklí na náročné a dlouhé trasy, je to naprosto v pořádku. Věděli jste ale, že můžete dosahovat lepších výsledku, pokud tomu půjdete naproti? Hodně vám dokáže pomoct i samotné vybavení jízdního kola. Právě o tom je tento článek. Vybavení se netýká jen toho, co obsahuje vaše jízdní kolo. Převážně jde o to, jaké oblečení a pomůcky máte na sobě vy.

Udělejte si jízdu komfortnější

Prvním produktem jsou rukojeti na řídítkách. I tady je potřeba rozeznávat kvalitu. Kvalitnější rukojetí na řídítka jsou příjemnější. Kromě toho necítíte na rukou žádnou bolest. Jinými slovy můžete na jízdním kole trávit více času a bolest nebo mozoly se nedostaví. Pokud trávíte týdně na jízdním kole i několik hodin, pak je na čase popřemýšlet o tom, zda si nepořídit kvalitnější rukojetí na řídítka z příjemného materiálu, jež vám budou vyhovovat.

Cyklistické rukavice

Výše uvedený bod dokážete podpořit o to více, pořídíte-li si cyklistické rukavice. Pomocí nich docílíte opět většího pohodlí. Pokud spojíte kombinaci kvalitních rukojetí a cyklistických rukavic, máte defakto vyhráno. Váš komfort bude v danou chvíli maximální, co se týče rukou. Pochopitelně ostatní oblasti budou mírně pokulhávat. K ním se ale postupně dostaneme. Co je možné ještě vylepšit?

Kvalitní sedlo a sedlovka

Své hýždě je možné také podpořit. Opět jde o pořízení dvou nových věcí. V první řadě je to o tom, pořídit kvalitní sedlo. Další věcí je kvalitní sedlovka. Sedlovka se nasadí na kvalitní sedlo, čímž zvýšíte svůj komfort i v této oblasti. Pokud budete mít komfort ve všech důležitých oblastech, docílíte lepších výsledků a výkonů.

Tretry a nášlapné pedály

Dalším důležitým bodem jsou kvalitní nášlapné pedály, které jsou určeny pro tretry. Pokud pořídíte jednak nášlapné pedály a jednak tretry, hravě si poradíte i s náročnějším terénem nebo nevyhovujícím počasím. Jinými slovy vám nebude noha ujíždět ze šlapátek, jako tomu je u klasických tenisek. Nyní tak máte podpořené ruce, nohy i hýždě.

Cyklistické oblečení

Vše dokážete podtrhnout kvalitním cyklistickým oblečením, které je pohodlné a určeno pro jízdu na kole. Tím ve všech směrech maximalizujete komfort své jízdy. Dokážete zvládnout vyšší trasy bez zbytečné námahy, jako tomu bylo do teď. Pomocí výše uvedených bot totiž zabíráte jak při klesající noze, tak stoupající. To se opět nedá říct o klasických botách. Cyklistické oblečení dodá všemu tu správnou tečku, jak docílit maximálního jízdního komfortu na jízdním kole.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..