Alpská údolí na kole

Znáte už své širší okolí ze sedla kola tak, že už vás přestává bavit šlapat do pedálů? Co tak vyrazit si trochu dál, projet si menší expedici v krajině, kterou jste dosud neznali? Například Švýcarsko nebo Itálii? Co tak spojit vše do jednoho týdenního výletu se zajištěným zázemím? Zajímá vás tento způsob cyklistického léta? Čtěte dál.

Pokud znáte Alpy jen z televizních přenosů cyklistických závodů, tak vězte, že Alpy nejsou jen strmé a náročné kopce, jak je znáte z Gira nebo Tour. Jsou to i příjemná údolí s překrásnými vyhlídkami do nádherné přírody. Projet se nimi na kole je možné i pro rekreačního cyklistu.

Největším problémem v cizím prostředí může být pro hodně lidí zajistit si stravu a ubytování. Toto by ale rozhodně nemělo být pro vás překážkou, když hledáte aktivní dovolenou v zahraničí. Nemusíte hledat známé a jejich známé, aby vám pomohli objednat dopředu nocleh. Nemusíte brát do party na výlet neznámého člověka, aby vám pomohl domluvit se v cizině. Vše zařídí cestovní kancelář SMART travel a to i včetně dopravy vás a vašeho kola na místo „startu“ a po výjezdech v překrásné přírodě zpět domů. Fanoušci cykloturistiky najdou nabídku dovolené na kole na jejich webu. Z popisu každého výletu se dozvíte nejen jeho délku, ale i projížděné lokality a místa ubytovaní, včetně popisu přírody a kulturních památek, na které se můžete těšit.

Náš tip je výlet ze Svatého Mořice do Merana, kde si užijete dosyta Švýcarsko i Itálii, nádhernou přírodu i historické hrady. Šestidenní výlet s plným zajištěním můžete absolvovat nalehko, protože vše ostatní poveze doprovodný autobus. A v noci dáte spočinout svým svalům v pohodlném hotelu.

Když se vám jezdit se SMART travel po Evropě zalíbí, možná využijete i jejich nabídku raftingu. Uvidíte Alpy z jiné perspektivy, než nabízí naše oblíbená cykloturistika.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..