Letní dovolená v České Kanadě

Když jako cyklista jedete konečně na dovolenou, měla by to být dovolená v cyklistickém ráji. Rodina si jako ráj určitě nepředstavuje kopcovitou Šumavu, pro vás jako zdatného cykloturistu může jít Lednicko-Valtický areál přílišná placka. Co tak zkusit Českou Kanadu na pomezí Vysočiny a Jižních Čech! Podle nálady si užijete trochu kopců i roviny, méně turistů, než v jiných vyhlášených destinacích, zato množství historických památek a nádhernou přírodu.

Základem pro Vaši dovolenou v České Kanadě může být ubytování v Nové Bystřici. Z malého městečka můžete vyrážet na výlety do zalesněných kopců na sever a východ, nebo do rovinatější krajiny na západ a směrem na Jih je Rakousko a jeho malebné vesničky. Výlety do přírody a návštěvu historických míst nejlépe zkombinujete z Jindřichova Hradce a vaše dovolená v Jižních Čechách bude příjemná pro všechny členy rodiny.

O dovolené chceme hodně stihnout vidět, ale také si odpočinout od všedních starostí, letní pobyty proto vybírejte s ohledem na všechny členy vaší rodiny. Anebo rozdělte dovolenou na dvě části. Tu první strávíte s rodinou podle přání jejich členů a užijete si spoustu společných chvil, na které pro povinnosti nezbývá v průběhu roku čas, a druhou na kole tak, aby jste si užili slunce, vítr, kopce a možná i trochu deště 😉

Hranice u rybníka Blanko

Protože právě počasí je tím faktorem, které rozhoduje o tom, kolik času strávíme venku v přírodě na kole s rodinou nebo kamarády a kolik v ubytovacím zařízení. Proto vybírejte pečlivě své letní ubytování na Hotel.cz a ověřte si, že mají k dispozici kolárnu a nebude to daleko k vašim letním cílům.

Užijte si Českou Kanadu na kole a jsme přesvědčení, že zde najdete místo, kam se budete s rodinou a s kolem rádi vracet. Jehličnaté lesy plné borůvek, penziony a restaurace s chutnou nabídkou a mezi tím dobré cesty v lesích i přes luky a malebné vesničky vás nabijí energií do dalších povinností.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..