Dovolená na Lipně plná sportu

Někdy mám chuť udělat si dovolenou, kde nebudu jen jezdit na kole, ale okusím i jiné sporty a někdy si skočím zaplavat. Vozit ale své kolo na střešním nosiči kvůli dvěma nebo třem výletům se mi moc nechce. Bylo by fajn strávit takovou dovolenou v hotelu, který má i půjčovnu kol a jiného sportovního náčiní a kde si užiji dny plné komfortu i adrenalinu. Nejlépe na Šumavě.

Na Šumavě jsem byl několikrát, pokaždé ale v její západní části. Tentokrát jsem si vybral jako místo pobytu její jižnější část. Když jsem si spojil své nároky na blízkost vody ke koupání, možnost půjčit si horské kolo anebo koloběžku, kterou bych rád vyzkoušel a taky in-line brusle už jsem dlouho neměl na nohách, vyšla mi jediná možnost. Vybrat si hotel Lipno. Nabízí ubytování jak v budově hotelu v perfektně zařízených pokojích, tak třeba v bungalovech. Dva dvoulůžkové pokoje se hodí, když se mnou pojede i přítelkyně a její kamarádka s manželem. Plně vybavená kuchyňka se bude líbit ženám, nemusíme chodit na jídlo do restaurací.

Přímo u hotelu bez problémů zaparkujeme naše auto, na pláž to budeme mít kousek. Všude kolem je krásná příroda a ubytování komfortní. Když vypnu služební mobil, bude to ideální místo pro odpočinek. Podle nálady si vypůjčíme sportovní nářadí a projedeme se po okolí nebo se vykoupeme. Po dobrém jídle se nabízí procházka zdejší přírodou nebo jen tak ležet a opalovat se.

bike

Hotel Lipno nabízí nejen snídani v ceně ubytování, ale opravdu široké možnosti sportovního vyžití, ke kterému svým hostům půjčuje vybavení bez toho, že by požadoval zálohu. Je to ideální místo pro letní dovolenou. Stačí si po rezervaci ubytovaní v hotelu Lipno jen sbalit zavazadla a přijet k hotelu. A už o několik hodin později brázdit cyklostezky Šumavy. Nebo si zahrát badminton. Nebo provětrat své tělo tenisem. Chlapi si jistě rádi zkusí své schopnosti na lezecké stěně, dámy asi dají přednost fitness centru. Nebo si raději spolu zahrajete bowling? Možností sportovního vyžití v přírodě nebo v hale nabízí hotel Lipno opravdu dost. A po náročném výkonu přijde vhod bazén nebo masáž, s jejich pomocí zregenerujete své tělo.

lezeckastena

Dovolená v hotelu Lipno vám zlepší náladu a vyzkoušíte si různé druhy sportů.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..