S rodinou pod Pustevny

Není žádným tajemstvím, že cykloturistika je zajímavá v kopcích. Rovina, to je samá nuda. Ale jízda v kopcích umocňuje souznění s krajinou, která nám za každou zatáčkou nabízí jiné pohledy. A následný návrat do místa ranního startu je o to lehčí a příjemnější. Kde si vybrat jako svojí základnu ubytování v Beskydech?

Výlety za poznáním i sportovním vyžitím se ale trochu prodraží, když cestuje celá vícečlenná rodina. U nás je hodně krásných míst, ale některá mohou být pro našince cenové nedostupná. Kdo hledá levné ubytování v Beskydech pro velkou rodinu nebo skupinu přátel, zřejmě se poohlédne po bydlení na privátě nebo pensionu. Vybavená kuchyňka dovolí připravit si snídaně podle svého oblíbeného jídelníčku a po návratech z výletů do okolí uvařit rychlou večeři s respektováním chutí každého člena.

Při výběru své dovolené na kole vynechávám hotely právě pro nemožnost určit si sám, co budu jíst. Rád trávím venku na kole celý den, nepotřebuji mít plnou penzi a zajednané obědy. Naopak mě zajímá, jestli má ubytování k dispozici kolárnu, kde svůj stroj mohu bez obav odložit, například když vyrazím za poznáním kulturních památek v okolí autem.

pustevny

Když chápete svoji dovolenou s kolem a rodinou stejně, bude pro vás zajímavé Ubytování Pod Pustevnami nedaleko Frenštátu pod Radhoštěm. A ani váš pes nemusí zůstávat doma nebo u příbuzných, můžete ho vzít s sebou. Přitom nedaleká restaurace vás nasytí, když se nikomu zrovna nebude chtít stát u plotny.

Ze svých zkušeností mohu říct, že levné ubytování v lůně přírody o dovolené nebo i jenom o víkendu dovolí zrelaxovat tělo i ducha bez tlaku na rozpočet a mnohdy předčí velké ubytovací komplexy právě v tom klidu a volnosti, které vám nabízí. Nejste svazovaní časovými rozpisy, vyjedete kdy chce a kam chcete, vrátíte se podle svého uvážení. A to platí pro každého člena vaší rodiny nebo skupiny přátel. Vyrazte v létě pod Pustevny a vychutnejte si zdejší přírodu.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..