Poháry pro šampióny

V každém z nás je trochu soupeřivosti. Rádi zkoušíme, kdo je rychlejší, silnější nebo mrštnější, kdo víc vydrží, dále dosáhne, dříve vyjede na svém kole na kopec. A taky se rádi svými úspěchy chlubíme. Ale jen slova nemusí stačit. Když se zúčastníme nějakého závodu, chceme hmatatelný důkaz našeho úspěchu.

Nejjednodušší cestou pro organizátora soutěžního klání je vytisknout diplomy. Přístup k počítači a barevné tiskárně má dnes téměř každý a tak nevadí, že nemáme po ruce osobu, která umí hezky psát rukou a diplom by vyrobila. Ovšem jak lehce dovedeme diplom pořídit, tak lehce se dokáže poškodit a nevydrží dlouho.

Proto organizátoři doplňují diplomy trvácnější upomínkou na úspěšný výkon. Pro vítěze závodu anebo rovnou pro všechny tři držitele pódiových míst to jsou poháry, které se skvěle vyjímají na čestném místě doma v obýváku nebo na poličce v pracovně. Dokumentují sportovní úspěchy příbuzným a návštěvám a mohou začít zajímavý rozhovor na téma, který pohár kdy a za jakých okolností byl získán.

pohary

Zatímco pro držitele poháru je cenou za jeho získání nesmírné úsilí v samotném závodě i energie a čas věnované přípravě na podání vrcholného výkonu, pořadatele zajímá kromě vzhledu i to, za jakou cenu tyto poháry nakoupí. Dnes se není třeba bát závěrečného účtu, poháry pro úspěšné účastníky soutěže jsou jen malou položkou z rozpočtu na konání akce a to i v případě, že se rozhodnete ocenit různé věkové kategorie zvlášť.

Pro sportovce je zajímavý takový závod, který je dobře organizačně zajištěn, je přiměřeně náročný a samozřejmě oceněn zajímavým způsobem. Čím více závodníků se postaví na start, tím více těší úspěch. A čím hezčí a větší pohár je odměnou za prvenství, tím větší radost vítězi udělá. Dobře připravené a dobře odměňované sportovní utkání bývá ambiciozními závodníky vyhledávané a nelitují času na přípravu na klání ani únavy ze závodu. Vždyť pohled na hezký pohár ve vitríně vždy potěší.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..