Jízda na strojích borců z Tour de France

Když jsem právě na svém kole nebrázdil malebnou krajinu v okolí, sledoval jsem v televizi záběry z největšího a nejtěžšího cyklistického závodu na světě. Stará dáma, jak se tomuto závodu přezdívá, přitahuje nejen profesionály na kolech, ale i spousty diváků. Lemovali každý cíl, každé stoupání. Bylo jich plno v každém městě, kterým závodní peloton projížděl. A další miliony lidí sledovali závodníky u televizních obrazovek. A taky jejich závodní stroje.

Diváky České televize potěšilo, že se Tour de France zúčastnili i čtyři čeští závodníci a vůbec si nevedli zle. Jejich výkony v průběhu etap i práce pro týmy nezůstali bez odezvy, hojně se diskutovalo pod články nejčetnějších deníků i na sociálních sítích. A taky o tom, na čem jezdí nejlepší z nejlepších. Jaká kola používají?

Team Giant Alpecin s Johnem Degenkolbem byl na obrazovkách často v spojitosti s kosmetickým přípravkem, ale nešlo si nevšimnout, že sedlá závodní kolo Giant a závodníci týmu byli k vidění na obrazovkách i na špici závodu. Nepřehlédnutelné byly i silniční kola Trek, jezdí na nich tým Trek Factory s Fabianem Cancellarou. Profi závodníci mají k dispozici nejnovější modely, které se další rok dostávají do prodeje a jsou k dispozici i pro hobby jezdce.

Propel_Advanced_SL_0

Zájem o silniční kola mají i lidé, kteří jezdí rekreačně na jiných typech kol a mají chuť zkusit něco nového. Úspěchy jejich oblíbených šampiónů je přivádí do prodejen silničních kol. I já zvažuji, že si koupím silniční kolo, když v mém okolí letos opravili spoustu silnic, které dostaly nový asfaltový koberec a na silničním kole bych měl větší akční rádius, než mívám na horském kole, se kterým jezdím víc v přírodě.

Silniční kola Cannondale, Trek nebo kola Giant jsou k vidění nejen v peletonu profesionálů, ale najdete je i v nabídce bikeparkmost.cz. Tour de France pro letošek už skončila, ale vy stále ještě stihnete koupit si své nové silniční kolo a prohánět se po silnicích, jako profesionál.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..