Najkrajšie cyklookruhy

Máte radi kopce alebo radšej jazdíte po rovinách? Bavia vás lesy alebo ste radšej v blízkosti vody? Zaujímate sa o prírodné krásy alebo viac o historické pamiatky? Už viete, kde si naplánujete váš ďalší cykloturistický výlet po Slovensku? Pomôcť vám môže prehľad päťdesiatich najkrajších okruhov u nás. Podľa toho, či pôjdete sám alebo v skupine či s rodinou si môžete vybrať zo dvoch typov náročnosti.

 


Ako asi väčšina cyklistov perfektne poznám miesta v okolí svojho bydliska alebo tam, kde som jazdieval na prázdniny či k príbuzným. Ale ak som nemal možnosť navštíviť niektorú časť Slovenska pri služobných cestách, je tento kraj pre mňa veľkou neznámou. A plánovať si výlety na slepo nemusí byť vždy tou najlepšou metódou.

A práve v takýchto situáciách môže byť skvelou pomôckou kniha Najkrajšie cyklookruhy, ktorá mapuje rôzne miesta v našej domovine a vždy ponúka dvojicu trás v jednej lokalite, pričom jedna je jednoduchšia a druhá stredne náročná pre zdatnejších cykloturistov. Všetky sú popísané na 208 stranách brožovanej knihy. Detaily nájdete na stránke predajcu.

Keď si počas zimy prečítate všetky popisy, na jar už budete vedieť, kam vyraziť na prvé výlety bicyklom.Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..