Na výlet s obytným vozem

Je mnoho krásných míst v republice, kde bych si dovedl představit strávit několik dní s kolem, ale v místě není dostatek ubytovacích kapacit. A když jsou, často mi nevyhovují svým vybavením. Nebo prostě v mém termínu mají obsazeno. Co když se ale skvělé dovolené přesto nechceme vzdát? Řešení se nabízí: Půjčovna obytných vozů.

O loňské dovolené jsme zavítali do kempu u rybníka. Přijeli jsme na kole dát si kafe a něco pod zub. Celkem příjemné prostředí, i když samotné vybavení kempu už má něco za sebou. Ale volná parkovací plocha pro karavan přímo volá po elegantním řešení. Půjčit si obytný vůz, který vyřeší všechny naše požadavky na komfort a kvalitu vybavení a pak můžeme strávit dovolenou na kterémkoliv místě, které se nám líbí.

S našimi koly jsme navštívili spousty krásných míst a na některá z nich bychom se rádi vrátili. Ovšem podruhé už by nás nebavilo celých čtrnáct dní jezdit po těch samých cyklotrasách, jako minule. Obytný vůz je na takové situace jako stvořený. Přijet na místo, den dva se projíždět oblíbenými trasami, navštívit hezká místa a pak se přesunout do jiné lokality. Bez nutnosti neustále balit svá zavazadla, pokaždé spát v jiné posteli a pořád se přizpůsobovat.

obytnyvuz

A déšť? Pokud se rozprší v Orlických horách, přesunout se na Šumavu není problém. S obytným vozem jste tam, kde je dobré počasí. Namísto trčení v penzionu se projíždět na dalších oblíbených místech.

Půjčení obytného vozu je výhodné pro člověka, co nemůže trávit hodně času po výletech. Není třeba se starat o pravidelný servis a kontroly, stačí ho jen využívat. Garáž na konci obytného vozu pojme jízdní kola, v kabině může přespat až šest osob, které mají k dispozici nejen kuchyňku s plynovým vařičem, ale i sprchu a chemické WC a pokud není v kempu elektrická přípojka, tak dostatečně dimenzovaný akumulátor, dobíjený solárními články na střeše. Na zpříjemnění večerů poslouží satelitní přijímač a televize. K zahájení sezóny můžete využít výhodné jarní slevy.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..