Na dovolenou obytným vozem

Když plánuji cyklodovolenou, tak největším problémem není vybrat vhodnou lokalitu, ale najít dobré ubytování ve zvoleném termínu. Jezdíme totiž minimálně na čtrnáct dní a většina penzionů nenajde uprostřed léta souvisle volný pokoj. Hodně hostů se ubytovává jen na několik dní. A když si vozíme s sebou téměř kompletní výbavu, napadlo mě vzít si s sebou na dovolenou i vlastní bydlení.

Několikrát jsem otázku ubytování v příhodné lokalitě vyřešil obytným přívěsem za osobní automobil. Ten jsem si musel samozřejmě půjčit a pak trápit své auto. Ovšem ten komfort spaní, hygieny i vlastní kuchyně v kterémkoliv kempu mi stál za to. Včetně možnosti uzamčení svých věcí. Takže bych příští dovolenou opět zkusil kempovat. Tentokrát ovšem to bude vyšší level.

Dopravu i komfortní ubytováni zařídí půjčovna obytných vozů. Kromě otázky ubytování, soukromé koupelny i možnosti přípravy svých snídaní a večeří po návratu z výletu na kolech poskytne obytný vůz i pohodlnou přepravu všech našich věcí a kol. Na dvoutýdenní dovolenou vozíme celkem dost oblečení pro teplé i deštivé dny, nějakou zásobu zeleniny i domácího kváskového chleba, notebook i digitální zrcadlovku… No zkrátka je to několik plných tašek a bedýnek. S obytným vozem mě nemusí trápit, zda má náš osobní vůz dost velký kufr 😉

Některé výhledy vám žádný penzion nenabídne

Kompletní zabalení všeho potřebného pár hodin zabere. Proto nepřicházelo uprostřed dovolené v úvahu změnit lokalitu. Pronájem obytných vozů nám umožní navštívit i takové lokality, kde bychom dva týdny asi neměli co dělat. Ale když spojíme takových míst několik a po pár dnech se přesuneme do dalšího kempu, užijeme si dovolenou na báječných místech bez nutnosti vše opakovaně balit a zase rozbalovat.

Když půjčovna obytných vozů disponuje pouze novými auty, nemusím se bát žádných problémů a mým úkolem je pouze tankovat a řídit svůj domov do míst, kde se mi líbí a kde chci pár dní zůstat.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..