Jaké doplňky si pořídit na kolo?

Jezdíte pravidelně na kole nebo se teprve chystáte začít s cyklistikou? Je na čase se podívat, jaké doplňky si můžete na kolo pořídit. Ukážeme vám sortiment od základního vybavení, až po vychytávky, které se vám jistě budou líbit. Uvidíte, že na trhu existuje nespočetné množství věcí, až si nebudete moci vybrat.

Začneme oblečením

Jistě víte, že na kolo je zapotřebí mít kvalitní sportovní oblečení. V nabídce jsou krátké kraťasy či delší kalhoty například s vycpávkami proti bolestem hýždí. Dále je důležité tričko a cyklistická mikina. Nesmíte zapomenout na rukavice, sluneční brýle a cyklistické boty. Hodit se vám může i šátek, a to v případě, je-li venku příliš větrno. Snadno byste totiž mohli prochladnout. K oblečení také můžeme zařadit i cyklistickou přilbu. Na tu rozhodně nesmíte zapomínat.

Co do batohu?

V první řadě si musíte pořídit nějaký batůžek. Nemusí být příliš velký, ať vás moc nezatěžuje. Důležité je, abyste si do něj dali vaše osobní věci, které nechcete ztratit. To znamená doklady a peníze. Do batohu můžete umístit svou cyklistickou lékárničku, která se vám bude hodit v případě nějakého zranění.

Další důležité příslušenství

Nejlepší bude, když u sebe budete vždy vozit malou pumpičku. Může se vám stát, že se kolo ufoukne a nebudete ho mít jak dofoukat. Hodit se vám bude i náhradní duše a zámek na cyklistická kola. Dále nesmíte zapomenout na zvoneček, kterým můžete upozornit ostatní, že je předjíždíte. Ke svému kolu přidělejte i stojan na láhev. Pitný režim je při sportu velmi důležitý, a to obzvláště jezdíte-li na kole v létě. K tomu je samozřejmě vhodné pořídit si cyklistickou láhev na pití.

Vybavení, které vám pomůže ulehčit si práci

Vybavte své kolo stojanem. Nemusíte tak hledat, kde si můžete své kolo opřít a jednoduše si vytáhnete stojan. Dále pak jsou velmi užitečné blatníky. Kdybyste jeli na kole a vjeli byste do bláta, rychle si tak zašpiníte celá záda.

Výbava pokud máte děti

Jestliže jsou vaše děti malé, musíte si pro ně pořídit sedačku. Vybírá se podle toho, jak je vaše dítě velké. Volit můžete sedačku před sebe či za sebe. Jakmile je dítě starší můžete si pořídit vodící tyč. Tou přiděláte kolo dítěte k tomu svému. Dětem, která už mají své kolo a ještě na něm neumí, pořiďte postranní kolečka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..