Prima relax na Vysočině

Vysočina je nádherný kraj a užít si ji v létě opravdu stojí za to. Ovšem své kouzlo má i na podzim. Už sice nemůžete vyjíždět na celodenní výlety na kole a vracet se večer v osm, ale i tak nabízí nespočet zážitků. Kolo zkombinujete s vycházkou na houby nebo relaxací v příjemném hotelu. Dovolenou doplňte podzimním relaxačním pobytem.

Po skočení letní dovolené mnohé nás čeká v práci hotový kolotoč. Naši práci nikdo neudělal, zůstala na nás, tak musíme zabrat a dělat za dva. Není divu, že po měsíci jsme utahaní jako před dovolenou. Přesně pro podobné situace je jako stvořený prodloužený víkend v dobrém hotelu. Kromě skvělého ubytování nabídne i sportovní vyžití, odpočinkové odpoledne a poznávání okolí.

Takovým je i oblíbený hotel na Vysočině ve Žďáru nad Sázavou. Pro cyklisty nabízí Hotel Jehla ***+ cyklostezku přímo za hotelem i úschovnu kol. Přitom není daleko od centra města, když zatoužíte po návštěvě kavárny. Stejně tak ale není z hotelu daleko do lesa a milovníci houbaření si zde na podzim přijdou na své.

Podzimní odpočinkový balíček obsahuje pobyt na tři dny a dvě noci v krásném dvoulůžkovém pokoji. Partnerka ocení krásné zdobení na přivítání a vás potěší dárek pro ulehčení houbařské procházky. Samozřejmostí jsou bufetové snídaně a po skončení dne večeře z jídelního lístku. Celý den se po vydatné snídani můžete věnovat svým zálibám a večer se o vás hotel opět postará.

tenisovy-kurt

Když vás unaví jízda na kole nebo sbírání hub v okolí, nabízí hotel tenisový kurt nebo asfaltová hřiště ve svém areálu. Zkuste zase jiný sport a protáhněte si jiné svaly. Nabrat nové síly pomůže relaxační centrum, do kterého je v rámci odpočinkového balíčku dvakrát vstup na hodinu zdarma. A kdyby snad nepřálo počasí nebo jste zatoužili po klidu na pokoji, wifi připojení k internetu je také k dispozici.

Prodloužený víkendový relaxační pobyt nemůže nahradit dovolenou, ale vhodně ji doplní a vám umožní opět nabrat nových sil. Zkuste zajet na Vysočinu i na podzim, nebudete zklamáni.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..