Elektrokolo koupit nebo půjčit?

Elektrokolo jsem měl možnost si vypůjčit a projet se na něm spolu s přítelkyní. Byl to zajímavý zážitek a spolu jsme zdolali místa, na která by jí síly nestačily. Rozhodli jsme se, že budeme sledovat trendy a občas si elektrokolo zase vypůjčíme, abychom věděli, co je nového. Přece jenom léta nám přibývají a musíme počítat s tím, že nebudeme vždy plni sil. A dovolené na kole se vzdát nechceme.

Při loňské dovolené v České Kanadě jsme zavítali i do Českých Budějovic a jak město, tak jeho blízké okolí nás zaujalo tak, že by rozhodně stálo návštěvu zopakovat. Určitě však nechci jezdit po městě autem, úplně mi stačí, co jsem zažil o srpnové zemědělské výstavě. Ale projet se městem elektrokolem by byl jiný zážitek. Právě na takové účely se hodí elektrokolo Guever, nabízí ho k vyzkoušení půjčovna elektrokol přímo v Českých Budějovicích. Takže dojedu brzy ráno před prodejnu rodinné firmy, která se věnuje kolům, elektrokolům i skůtrům, nechám tam své auto a na půjčeném elektrokole s přítelkyní si prohlédneme město tak, jako by to pěší nestihl a motorista nedokázal. Ceny za půjčení jsou velmi příznivé.

Protože firma RAVO CB, s. r. o. nejen elektrokola půjčuje a prodává, ale i servisuje, mohu se spolehnout na jejich dobrý technický stav a věnovat se poznávání památek ve městě.

elektrokolo_isabel_hanscraft_20

My rádi jezdíme spíš v přírodě, takže dáváme přednost horskému kolu a taky elektrokolo uvažuji koupit v horském provedení. Takže mě zajímá nejen půjčovna, ale i prodej elektrokol a tady je výběr opravdu zajímavý. Přítelkyně dává přednost nízké rámové trubce a sympatickému vzhledu kola, já zase mám rád delší dojezdy a špičkové vybavení kola. Takže půjčovna elektrokol České Budějovice bude naší další zastávkou po vlastech Českých a možná už zanedlouho se potkáme na cyklotrasách a pod sebou budu mít své nové elektrokolo.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..