Webkamery v okresních městech jsou perfektním zdrojem informací

Zajímá vás, jaké je v místě, na němž jste se rozhodli strávit víkend, počasí? Kolik je momentálně v centru Prahy lidí? Nebo byste rádi nahlédli do čapího hnízda? To vše vám umožní webkamery v okresních městech.

Živé přenosy z nich jsou k dispozici na serveru Webkamera.cz. Najdete tu webkamery horské poskytující záběry z těch nejkrásnějších míst českých hor, Krkonoš, Jizerek, Beskyd, Šumavy, Jeseníků, Krušných, Orlických i Jizerských hor. Zajímá vás, jaké je momentálně počasí v Peci pod Sněžkou? Pak vás bude zajímat kamera Pec pod Sněžkou. Klikněte na hlavní stránce serveru na políčko Krkonoše a hned na to na „zobrazit“ kameru Pec pod Sněžkou. Před sebou v mžiku budete mít panoramatický záběr na okolí v nadmořské výšce 1037 m. n. m.

Náměstí i důležité dopravní tepny

Webkamery ale zabírají i velká okresní města. Jejich náměstí, důležité dopravní tepny a kruhové objezdy. Z tohoto důvodu jsou také skvělým zdrojem dopravních informací. Například webkamera Nymburk vás přenese na tamní náměstí Přemyslovců. Další zase zabírá vlakové nádraží.

Kamery Praha

Krásné záměry zprostředkovávají webkamery Praha. Jedna je umístěná na hotelu Jalta na pražském Václavském náměstí a zabírá Národní muzeum. Další webkamera Praha přenáší živé záběry ze Staroměstského náměstí. Chystáte se do plaveckého bazénu v Podolí, ale bojíte se, že tam bude hlava na hlavě? Tuto domněnku vám potvrdí, nebo naopak vyvrátí živý panoramatický záběr právě z tohoto oblíbeného plaveckého areálu. Další pražské webkamery jsou umístěné na Vinohradech, náměstí Míru a ve spoustě dalších pražských lokalit.

Kamerami prošpikované Brno

Kamerami je pokrytá i brněnská metropole. Jedna webkamera Brno je nasměrována na Tišnovské náměstí, druhá na loděnici, třetí na Židlochovické nádraží a čtvrtá přenáší aktuální dění z tamní zoologické zahrady. Tyto kamery dokonce přenášejí přenos hned z několika výběhů – medvěda kamčatského, ledního, konžských lvů a africké vesnice.

Buďte součástí čapího života

Nahlížíte-li s oblibou do života zvířat, určitě by vaší pozornosti neměli uniknout webkamery zprostředkovávající přenosy z čapích hnízd. Jeden takový záběr nedávno na sociálních sítích dokonce vyvolal pohoršení. Čápice na jednom záběrů „mučila“ své mládě a diváci se domáhali zásahu.
Server WebKamera.cz tu zkrátka je pro vás. Informuje a baví zároveň.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..