Tag Archives: Sušice

Návrat do Hluboké

Když plánujeme dvoutýdenní cyklodovolenou, vybírám si pro místo pobytu zatím neznámé místo a těším se na jeho poznávání. Ovšem na kratší výlety, především pro prodloužené víkendy, se rád vracím na místa, kde jsem už byl nebo jsem jimi projížděl. Rámcově vím, co nás čeká a současně máme možnost místo lépe poznat.Kola na střeše

Kolik „žerou“ kola?

Kdo žije aktivně, tak i aktivně tráví dovolenou. Kdo doma jezdí na kole, nechce si půjčovat kola v místě pobytu a raději si bere s sebou svá kola, nejčastěji na střešním nosiči auta. V takovém případě je ale třeba počítat se zvýšenou spotřebou paliva.

Kašperské Hory

Moja cyklodovolenka 2009 Šumava III.

Naspäť do kasární

Prečo to nepriznať, hlavnou motiváciou tráviť tohoročnú dovolenku práve na Šumave bolo 25. výročie môjho pobytu v Kašperských Horách. A tak som sa tam bol v stredu 19.8. 2009 pozrieť. Na bicykli samozrejme.

Sušice

Moja cyklodovolenka 2009 Šumava II.

Prvý výlet

Hneď druhý deň po príchode na Šumavu som sa rozhodol vyjsť bikom na miestnu dominantu, vrch Svatobor nad mestom Sušice.

U Fanouše

Moja cyklodovolenka 2009 Šumava I.

Ako som pricestoval

Konečne nadišla polovica augusta a ja som sedel v aute, smer západ. Na streche dva bicykle, vedľa mňa moja priateľka za mnou všetka nevyhnutná batožina, foťák a Algol, EPP cvičný akrobatický model lietadla. A pred nami 600 km, drvivá väčšina po známej trase.