Rodinné ubytování na Šumavě

Při rozhodování, kde strávit letošní cyklodovolenou, jsem uvažoval i nad Šumavou. Sice jsem tam strávil dva týdny před šesti lety, ale Šumava je rozhlehlá, nabízí mnoho svých podob a krásná příroda i skvělé cyklotrasy lákají k návratu. Jen bych se posunul trochu dál od Sušice. Při jedné vyjížďce jsem navštívil i Kašperské Hory a myslím, že by stálo za to strávit další dovolenou právě v blízkosti tohoto města a hradu. Oživil bych staré vzpomínky i získal nové zážitky.

Dávám přednost hvězdicovým výletům ze stabilní základny s návratem večer do příjemného prostředí, kde mě čeká nejen dobré ubytovaní, ale i skvělé zázemí. Takové představují například apartmány, Šumava nabízí vynikající možnosti odpočinku a relaxace. Když jedu na dlouhou dovolenou a plánuji časté výlety v náročném terénu, rád se vracím do penzionu, kde mám hezký pokoj s pohodlnou postelí, vlastní sprchou a vybavený kuchyňský kout. Snídani si rád připravuji sám podle svých zvyklostí, obědvám často kdesi na trase vyjížďky a večeřím různě. I proto se mi líbí, když je nedaleko ubytování samoobsluha, abych doplnil zásoby potravin, jako tomu je u Apartmán 124 v Nezdicích u Kašperských Hor.

apartman124

Zastřešená terasa a zahrada s jezírkem jsou výborným relaxem, když jsem po pár výletech unavený anebo se zhorší počasí. Dětské hřiště naznačuje, že se zde dá trávit i rodinná dovolená na Šumavě. To zatím není můj případ, ale klidné prostředí mám rád.

Kašperské Hory
Hrad Kašperk

Nedaleko je hrad Kašperk, město Kašperské Hory, kousek od něj bizoní farma. A hlavně spousty lesních cest a cestiček, jako stvořených pro výlety na kole. A když se znavený cykloturista vrátí z výletu, může si odpočinout v krásném a pohodlném penzionu a využít k tomu třeba WiFi připojení. Dá se využít nejen na práci, ale i na sdílení fotografií z výletů a nových zážitků s přáteli.

Šumava je v létě krásná a nabízí spousty možností pro výlety na kole. Spolu s perfektním ubytováním to znamená jediné: Skvělou dovolenou na kole.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..