Tag Archives: leto

Počasie praje krátkym výletom

Najradšej jazdím na celodenné výlety. To si môžem dovoliť počas dovolenky vyraziť ráno a vrátiť sa pred zotmením. Alebo cez víkendy. Dlhý výlet po krajine mi dobre vyčistí hlavu aj umožní spoznať vzdialenejšie miesta. Pohodové tempo ma neunaví a je čas zastaviť sa na zaujímavých miestach. Toto leto však sú takéto výlety až zdraviu nebezpečné.Lehký a výkonný vařič na cesty

S oblibou vyjíždím na kole v neznámé krajině tak, že se ubytuji v dobrém pensionu. Ráno vyrazím některým směrem a vím, že večer se po náročné jízdě na kole vrátím do teplé postele a najdu tam i něco k snědku. No stále častěji uvažuji o expedici. Tedy že bych projel krajinu odněkud někam, nikde nezůstával déle, než jednu noc. Láká mě opět spát ve stanu a jíst to, co si sám připravím. Až doteď mi k tomu chyběl kempinkový vařič.
 

Nepodceňujte dôležitosť funkčného cyklistického oblečenia

Nielen profesionálni cyklisti, ale aj bežní amatéri, ktorí si z času na čas sadnú na bicykel, by mali myslieť na kvalitné cyklo oblečenie. To dokáže naozaj veľa. Zabezpečí, aby ste sa počas celej jazdy cítili príjemne a pohodlne, a to bez ohľadu na aktuálne počasie. Prispieva k vysokej bezpečnosti na ceste a samozrejme, každému cyklistovi vytvára dokonalý športový look.