Úložný prostor na jízdním kole

Cyklistické kolo dokáže nabídnout majiteli relativně velké množství úložného prostoru. Pokud plánujete dovolenou s jízdním kolem, pak se bez úložného prostoru s největší pravděpodobností neobejdete. Ano, můžete si vzít batoh na záda, ovšem na druhou stranu vám tento úložný prostor nemusí vždy stačit. Je tedy dobré si přikoupit i brašnu na jízdní kolo. Brašen ale existuje celá řada a bude záviset na vás, jaké variantě dáte přednost. V následujících odstavcích vám představíme, jaké možnosti se v tomhle směru nabízí.

Úložný prostor na cyklistické kolo

První variantou jsou brašny na řídítka. Brašnu svým způsobem máte neustále na očích. Nemusíte se bát toho, že by vám brašna překážela. Tato brašna je vhodná spíše pro menší věci, mezi které patří například telefon, klíče nebo peněženka, včetně dokladů. Důvodem je snadná dostupnost. Jak jsme již sdělili, brašnu máte stále po ruce. Kdykoliv ji můžete otevřít, a to i během jízdy. Instalace brašny není nijak náročná. Brašnu drží pouze suchý zip. Montáž a demontář je tak otázkou pár vteřin.

Druhou variantou je brašna pod sedlo. I tady je montáž a demontáž velice snadná. Do této brašny si vložte například cyklistické nářadí, jež se vám může hodit. V žádném případě není brašna vhodná pro osobní věci a doklady. Na brašnu po dobu jízdy nevidíte, a tak je spíše určená pro méně potřebné věci, které když ztratíte, nebudou vám chybět. Ačkoliv je nářadí důležité, při ztrátě vás to nebude příliš mrzet. Další variantou je brašna na přední nosič jízdního kola. Tato brašna zvládne pojmout i větší věci. Nemusíte se bát toho, že by brašna překážela přednímu kolu. Pomocí bezpečnostních prvků a snadné instalace drží pevně na svém místě. Nehody se tak bát nemusíte.

Další typy brašen na jízdní kolo

Podobnou variantou je brašna na zadní nosič jízdního kola. I zde dokáže brašna pojmout obrovské množství věcí. Jak brašna na přední, tak i brašna na zadní nosič je určená pro delší výlety, které trvají několik dnů. Brašna je na jízdním kole montovaná tak, aby byla řádně vyvážená. Co to pro vás znamená? Jednak se nemusíte bát toho, že by se brašna dostala do kola a jednak nemusíte mít strach z toho, že by vás brašna tahala na jeden a ten stejný směr. Díky dokonalému vyvážení brašnu téměř vůbec nepocitíte.

Poslední variantou je brašna na rám. Ta se připevní k rámu a rovněž tak máte tuto brašnu neustále po ruce. Kromě toho máte velké množství místa také na držák pro láhev. Brašna vás tak nepřipraví o snadno dostupnou láhev s vodou. Je dobré mít na jízdním kole velké množství úložného prostoru, jež se vám bude hodit zejména na delší trasy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..