Ubytování v Jindřichově Hradci

O dovolené v České Kanadě jsme několikrát zajel do Jindřichova Hradce a město mě uchvátilo. Historické centrum, zajímavá zákoutí, ale i Floriánova fontána, to mě vždy lákalo zaparkovat auto a projít se uličkami, zastavit se na na chvíli a posedět na lavičce a jen tak pozorovat město. Proto jsem hledal možnost ubytování přímo v Jindřichově Hradci, až pojedu na dovolenou.

V centru města se za parkování auta samozřejmě platí, jinak by tu nezvládli nápor turistů. Proto hledám ubytování, které nebude v centru, ale bude v jeho dosahu pěší procházkou. Abych kdykoliv zašel na dobrý oběd v jedné z mnoha restaurací nebo se jen tak prošel kolem Vajgaru a užil si pohled na zámek. Hledám ubytování v Jindřichově Hradci, odkud budu podnikat výlety na kole do překrásné krajiny plné rybníků a lesů, kde si odpočinu od pracovního shonu a naberu nových sil.

zamek

Ubytování Jaroš má v nabídce jak apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňkou pro tři nebo čtyři osoby, tak menší pokoje s vlastním sociálním zařízením a společnou kuchyňkou. Televize a bezdrátový internet doplňují nabídku služeb pro takové dny dovolené, kdy počasí výletům moc nepřeje.

Když je hezké počasí, ale chcete si po výletech odpočinout, pergola s krbem a možností grilování všelijakých dobrůtek je vám k dispozici spolu s venkovním bazénem. Rodiny s dětmi využijí dětský koutek, cykloturisté úschovnu kol.

A když si užijete samotného Jindřichova Hradce, autem jsou dostupné jak České Budějovice na straně jedné, tak další historická města, jako Slavonice, Dačice a Telč nebo zřícenina hradu Landštejn. Všechna místa stojí za návštěvu a odnesete si bohaté zážitky.

Já jsem pro sebe našel ubytování, Jindřichův Hradec navštívím opět. Posunu se kousek dál, než jsme bydlel loni a budu mít v dosahu horského kola zas jinou krajinu plnou lesů, rybníků a historických památek.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..