Ubytování Český Krumlov

Jižní Čechy jsou zajímavým místem pro dovolenou nebo kratší výlety. Návštěvníkům nabízí krásnou přírodu i historická města a tak si zde přijdou na své milovníci turistiky i městských památek. Kdo dává přednost historii, ten zná perlu jižních Čech Český Krumlov. Pokud jste ještě toto krásné město nenavštívili, využijte nadcházející letní dny.

Pokud nebydlíte zrovna nedaleko anebo plánujete delší pobyt, nejprve si musíte zajistit ubytování v Českém Krumlově, nejlépe pár minut od historického centra města. Pension Rosa je rekonstruovaný historický dům přímo v centru, takže historie na vás bude dýchat nejen ve dne. Pohodlné ubytování doplňuje snídaně v ceně, takže ráno vyrazíte obdivovat krásy města bez starostí.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí, na recepci je k dispozici i wifi připojení k internetu, až budete na tabletu hledat další informaci o Českém Krumlově. Po dobu vašeho ubytování v penziónu je vaše auto na bezpečném uzamykatelném parkovišti, takže se můžete plně věnovat návštěvě historických uliček města nebo si prohlédnout státní hrad a zámek Český Krumlov.

Zámecké barokní divadlo zaujme nejen milovníky divadelních představení, obdivovatele přírody potěší ostré meandry Vltavy, protékající Českým Krumlovem. Procházky středověkými uličkami nás vrátí o pár století zpět a poznáme, jak žili naši předkové.

I pro výlety do okolní krajiny je ubytování Český Krumlov dobrým výchozím místem. Nedaleko je přehrada Lipno, začíná tady Šumava, na skok jsou Novohradské Hory. A když z nějakého důvodu zatoužíte po ruchu velkého města, České Budějovice, metropole jižních Čech, není daleko. To je výhodné, když se chystáte navštívit některou z expozic zdejšího výstaviště a spojit tak více aktivit do jednoho příjemného pobytu v krásném koutě naší vlasti. Ubytování v Českém Krumlově tak i z pracovních povinností udělá příjemný zážitek.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..