Takhle se propaguje země!

To, že rád jezdím na kole, není žádné tajemství. A že na dovolené s kolem jezdím mimo Slovensko, už asi také ne. Párkrát jsem to zkusil, ale kvalita a ceny poskytovaných služeb na Slovesnku byly daleko za tím, na co jsem zvyklý v zahraničí. A teď Rakušané mají další trumf pro slovenského cykloturistu!

Niederösterreich_in_Austria Spolková země Dolní Rakousko zve na návštěvu své překrásné krajiny osobitým způsobem. Na svém webu pro Slováky, ano, na webu pro Slováky slovensky, nabízí zaslání cykloturistické mapy po Dolním Rakousku zcela zdarma poštou až k vám domů! Nejen, že tam můžete na kole jezdit bez helmy, ne jen, že se vás automobilisté neptají, kde máte výstražné vesty, ne jen, že vás tam nikdo nesrazí, protože jedete „jen“ na kole a on, podnikatel, autem, ne jen, že vás všude pohostinně přivítají a dají vám najíst, ne jen že vám nepřijde špatně na špinavých záchodech, oni vám dokonce pošlou i svou mapu zdarma domů!

Ať už se chcete povozit po cyklomagistrále u Dunaje, nebo chcete poznat rakouský venkov s jeho překrásnými domy, zdobenými nádhernými květy v zahrádkách nebo na oknech, nebo vás lákají spíše kopce, Dolní Rakousko je má pro vás připraveny. Včetně ubytovacích a stravovacích kapacit samozřejmě a vlídným personálem. Dokonce si ani peníze nemusíte zaměňovat, vystačíte si se slovenskými eury.

Dolné Rakúsko

A kdo bydlí blízko u hranic s Rakouskem, může rovnou na kole zajet k nim. Nebo naložit kolo do auta či na auto a vyrazit kus dál od hranic, večer jste zpátky.

Pokud bydlíte dále na východě Slovenska a rádi byste strávili v tomto cyklistickém ráji delší dobu, doporučil bych ubytování například v jihomoravském Mikulově, který leží přímo na hranicích s Rakouskem. Nebude to drahé a navíc i jazykově příbuzné. Jižní Morava má také cosi do sebe a také tam nemusíte nosit přilbu na hlavě jen proto, že řidiči aut jezdí jako blázni a policisté se vyzuří na cyklistech, protože je mají za chudé.

Takhle se propapaguje země

Když jednou zas bude některý slovenský ministr vykládat v televizi o podpoře cestovního ruchu, vzpomeňte si, jak dělají propagaci své země Rakušané. A abych nezapomněl. www.dolne-rakusko.info. Zde si můžete objednat i mapu zdarma, případně kliknutím přímo na tento odkaz: http://goo.gl/Bl0Ud


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..