Staré kolo patří do bazaru

Zanedlouho bude pro mne ten správný čas, kdy bude dost teplo a já vyrazím na kole opět do přírody. Nemám totiž rád ani zimu ani déšť a cykloturistické výlety si rád užívám za hezkého počasí. Začátkem jara jsem se rozhodl, že si pořídím nové kolo. Abych si jeho nákup co nejvíce ulehčil, řekl jsem si, že to staré, ale ještě dost dobré, prodám přes bazar. Na dvou kolech stejně jezdit nebudu a někomu ještě dobře poslouží i udělá radost.

Samozřejmě, že chci prodejem starého kola vydělat, proto jsem hledal inzerci zdarma. Protože když nabízím starší kolo, nemůžu čekat vysoký zisk a ještě ho snižovat nějakými poplatky? Prošel jsem si několik inzertních serverů a nakonec vložil nabídku svého kola s fotkami na Biginzerce.cz do sekce sportu. Je vidět, že nápad prodat své starší jízdní kolo přes internetový bazar má hodně lidí. Když je ale kolo v dobrém stavu a za dobrou cenu svého nového majitele si rychle najde.

Nové kolo už mám vybrané. Bude sice dražší, ale když jsem si spočítal, kolik by mě stál pořádný servis toho starého a když vyměním převody i řetěz, ráfky i s ložisky a koupím i nové pneumatiky, pořád to bude starší kolo bez odpružené přední vidlice. Proto padla volba na sportovní bazar. Navíc můžu změnit i typ kola. Doteď jsem jezdil na 26″ kolech, novou sezónu pojedu na horském kole s 29 palcovými koly. Zkusím tedy něco trochu jiného.

Plánuji jednou jet expediční výlet, alespoň po naší republice. Při brouzdání inzercí jsem narazil na bazar stanů a vidím, že zkusit si to ani nemusí být tak drahé. Na zkoušku mi úplně postačí používaný stan, pokud mě to chytne, tak si možná koupím zbrusu nový.

Internetová inzerce mi tedy dovolí nejen výhodně prodat své starší sportovní vybavení, ale i levně nakoupit takové, které sám potřebuji. Díky bazaru mi doma nebudou překážet nepotřebné věci a všechno pro outdoor získám za nízkou cenu. Prodej starého kola odlehčí mému rozpočtu na nadcházející letní sezónu.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..