Seznámení na výletě

Seznámit se můžeme opravdu kdekoliv. A s kýmkoliv. Na ulici, v kině, při nakupování i na kole. Člověk nerad žije sám a pokud z nějakého důvodu sám je nebo sám zůstal, je jen přirozené, že hledá partnera, protějšek a chce se s někým vhodným seznámit. Proč o seznamování píšu na serveru o cykloturistice?

Když jsem začínal jezdit na kole, vyjížděl jsem pravidelně na trasu, po které jezdila odpoledne většina obyvatel města. A mezi nimi i mnoho dvojic slečen a dam, občas i jednotlivě. Protože jsem jezdil rychleji, ani mne nepadlo zpomalit a zkusit se seznámit takovýmto způsobem. Nevylučuji ale, že pro mnoho jiných to může být zajímavý způsob se šťastným koncem.

Na tomto serveru mám ale několik článků, kde seznamuji své čtenáře s některým z krajů, kde jsem prožil hezké kilometry v sedle horského kola. Zpravidla je takový seznamovací článek úvodem do seriálu, popisujícího mé jednotlivé výlety s podrobnou mapou a popisem zajímavostí na trase. Jaké bylo moje překvapení, když v přehledu návštěv na webu jsem našel mnoho přístupů z vyhledávání Seznamu na fráze „seznámení kolo“ a podobně.

Asi jsem mnoho lidí zklamal. Články na téma „jak se seznámit na kole“ anebo „seznamování na cykloturistice“ tady nenajdete. Seznamuji pouze s místy, které jsem na kole navštívil, vždy doprovázen svou přítelkyní. Mám velké štěstí, že jsem se před lety seznámil se ženou, která ráda jezdí na kole a která se mnou zvládne i ty trasy, které se blíží délce sta kilometrů. Že se mnou ráda jezdí na dlouhé cyklodovolené. Projížďka ve dvou je opravdu hezčí a příjemnější. A neseznámili jsme se na kole, ale v práci.

Pokud tedy hledáte návod, jak se seznámit na kole, neposloužím vám. To musíte navštívit jiné stránky. Pokud ale hledáte tipy na místa, kde se vyplatí strávit pár dní na kole, byť v doprovodu nové lásky, najdete na tomto webu určitě hodně inspirace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..