Seznam.cz vyhledává divně

Články o svých jízdách na kole píšu už dlouho. I když historie tohoto webu sahá jen do jara roku 2013, tak první článek publikovaný na netu jsem na jiném webu zveřejnil už v srpnu 2009, týkal se mé dovolené na Šumavě. Nikdy jsem se ale nesetkal s takovou „odezvou“ na Seznam.cz, jako loni a tato anomálie přetrvává. Přivádí mi lidi na web, kteří ale nenajdou informaci, která je zajímá a proto z webu odcházejí. To mě mrzí a tak píšu tento článek ve snaze „opravit“ výsledky vyhledávání na Seznamu na frázi „kanada česká cyklodovolená ubytování„.

Česká Kanada se stala mou destinací pro dovolenou v roce 2014 a taky jsem hledal ubytování ve Slavonicích, Kunžaku, Dačicích a nakonec našel v Nové Bystřici. Ubytování v penzionu Sluníčko, v přestavěné mateřské škole se nám líbilo a několikrát jsem ho zmínil v článcích z této cyklodovolené i na tomto webu. Předtím jsem hledal takové ubytování, aby naše cyklodovolená obsáhla vše, co Česká Kanada nabízí. Nechtěl jsem spát pod stanem, nechtěl jsem bydlet v hotelu a nechtěl jsem být ubytovaný v penzionu, který nemá prostor pro bezpečné uschování kol, když pojedeme autem na výlet do nedalekých historických městeček.

Penzion Sluníčko nabízí ubytování v srdci České Kanady, na okraji města Nová Bystřice v tiché lokalitě, kde ale máte dostupnou kompletní infrastrukturu města, tedy restaurace, cykloprodejnu i zdravotní středisko. A přitom kousek do přírody, která je v České Kanadě nádherná a bez problémů zkombinujete cyklovýlety po české i rakouské straně hranice. A když máte dobrou kondici, bez problémů si zajedete i k jihočeským rybníkům.

kanada česká cyklodovolená ubytování

Když ale zadáte do vyhledávače Seznam.cz frázi „kanada česká cyklodovolená ubytování“, odkáže vás mezi prvními výsledky na článek o výletu po hradě Landštejn a vyhlídkové věži u Jakuba. Což o tom, Česká Kanada je opravdu z výšek nádherná, ale v uvedeném článku není žádná zmínka o možnostech ubytování v České Kanadě. A proto lidé, kteří na uvedený článek z vyhledávání přijdou z webu i odcházejí. V článku se píše všechno možné o krásách České Kanady i o cyklovýletech, ale nic o ubytování.

Přijde mi to divné, jak se dostal zrovna tenhle text do indexu Seznamu na hledanou frázi cylodovolená+ubytování+česká+kanada na tak vysokou pozici. Pravda, nemám na tomto webu článek, který by rozebíral možnosti ubytování v České Kanadě pro cykloturisty. Jednak je těch možností opravdu hodně, v celé České Kanadě je hodně penzionů, hotelů, ubytování v soukromí i cyklokemp. Ale taky každý cykloturista může mít jiné preference, každý chce ubytování v jiném prostředí a s jinými službami. A taky bych nedokázal udržovat přehled aktuální. Proto rád přenechám aktuální přehled ubytování v okolí Nové Bystřice jiným webům a sám se soustředím jen na popis svých vlastních zkušeností ze svých cyklovýletů a dovolených s kolem po České Republice i Slovensku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..