Proč si koupit cyklistické tretry

Vyrážíte v poslední době příliš často na kolo? Už se svým způsobem můžete nazývat cyklistou? Pokud ano, je na čase přemýšlet o pořízení speciálních bot, kterým se říká tretry. Popíšeme vám, proč je dobré si právě výše uvedené tretry pořídit. Sami následně vyhodnotíte, zda chcete do této specializované obuvi investovat své finanční prostředky či nikoliv. Pomocí treter ale dochází k lepší stabilitě. Zvlášť v nevyhovujícím počasí, kdy vám noha nebude ujíždět ze šlapátek. Nyní se ale pojďme už společně podívat na důvody, proč si tyto boty pořídit.

Lepší efektivita

Není pochyb o tom, že pomocí specializované obuvi dochází k lepší efektivitě při šlapání. Pro tyto důvody byly tyto boty navrženy. Cyklistům se následně lépe a snáz šlape. Nášlapné pedály skvěle ladí s tretrami. Díky tomu dochází k vyšší výkonnosti, protože nohy zabírá i při pohybu zpátky nahoru. U klasické obuvi tomu tak není. Více se namáháte a to s tím, že dochází k nižší efektivitě. U treter šlapete stejným úsilím a sílou, jen s tím rozdílem, že je zde až mnohonásobně vyšší efekt při ježdění. Z dlouhodobého hlediska tak jde o výborný způsob, jak si odlehčit a získat na efektivitě.

Lepší výkony

O lepších výkonech nemůže být ani řeč. Svým způsobem je to v úzkém kontaktu s výše uvedeným bodem. Lepších výkonů se dočkáte převážně díky tomu, že nohy zabírají pořád stejnou energii, ať už jdete směrem dolů, a nebo se vracíte směrem nahoru. Vždy bude docházet oproti klasickým botám až o mnohonásobně vyšší efektivitu a výkonnost. Člověk se stejnými silami a výkonnosti, jen s obyčejnými botami tak proti vám nebude mít prakticky žádnou šanci.

Menší únava

Opět bod, jež je vázán na předchozí dva body. Vzhledem k tomu, že u treter je záběr neustálý, dochází také k menší únavě. Zvládnete tak i dvojnásobnou trasu, a to s pocitem, jako byste šlapali okruh, na který jste běžně zvyklí s klasickou obuvi. Zvyšte celkově své výkony a buďte oproti konkurenci napřed.

Bezpečnost na prvním místě

O bezpečnosti jsme vám již něco málo naznačovali v prvním odstavci. U nepříjemného počasí vám nebude ze šlapátek ujíždět noha. To platí i v případě, kdy půjde o náročný terén. Nemusíte se bát, že vám noha bude klouzat a vy se poté poraníte o šlapátko. Tretry a nášlapné pedály skvěle drží při jakýchkoliv podmínkách a počasí. Tím získáváte obrovskou výhodu, kterou si mnoho lidí ani neuvědomuje.

Přesvědčující důvody

Předchozí důvody vás nejspíš přesvědčí o tom, že jsou tretry skvělou investicí. Kromě toho nepatří mezi příliš drahé produkty. Jejich životnost vás ovšem překvapí. Jsou kvalitnější než klasická obuv. Navíc je nosíte pouze při jízdě na jízdním kole. Nebudou se tak tolik opotřebovávat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..