Objevování cyklistických míst

Nouzový stav nás svým způsobem nutí zůstávat doma. Nikde však není psáno, že byste nemohli nasednout na kolo a začít objevovat krásy České republiky. Pokud bude váš výlet krátký a zároveň při něm dodržíte všechna bezpečnostní opatření, není nic jednoduššího než vyrazit. Prozradíme vám zajímavá místa, kde se můžete podívat. Jestliže uvedená místa v článku budete mít z ruky, nezbývá vám nic jiného než objevovat jinde. Věřte nám však, že každé město nebo vesnice má svá překrásná místa, kde se můžete bez větších problému projet.

Přehrada Olešná tady nesmí chybět. Jedná se o místo, které je pro cyklisty a bruslaře přímo stvořené. Je ovšem potřeba počítat s omezeným provozem, co se týče nouzového stavu. Za běžného provozu si zde mimo jiné můžete i odpočinout nebo si dopřát vychlazený nápoj. Okruh Olešné je dlouhý přibližně 4,5 km a nabídne vám jak jednoduchý, tak náročnější terén. Proč tedy nenasednout na jízdní kolo a neobjevovat krásu přírody, která se v okolí Olešné bezesporu nabízí? Ranní projížďka a následné dovádění v aquaparku vám zaručí celodenní zábavu. Pochopitelně za normálního provozu.

Bydlíte poblíž Orlických hor? Pak máme pro vás tip na Bikepark Říčky. I zde si zajezdíte podle svých představ. Vytáhněte svou drahou polovičku na krásnou projížďku v těchto místech a uvidíte, že čas lze trávit i jiným způsobem než pouze doma u televize. Cyklisté si v centru Říčky mohou užít sjezdovou trať, která je tady postavená jak pro začátečníky, tak náročnější cyklisty. Kromě samotné sjezdové tratě pro cyklistická kola můžete objevovat také nejbližší okolí, kde poznáte kus nového světa a přírody. Už sedíte na kole připravení vyjet za novými zážitky?

Náročnější výlety musí počkat

Jakmile se otevřou hranice, máte možnost sjet trasu vedenou z Brna do Vídně. Jedná se o náročnější cyklistickou trasu, která spojuje dvě metropole. Jak jistě víte, Brno je známo převážně svým vynikajícím vínem, podobně je tomu i druhé místo neboli oblast přezdívaná Weinviertel, kde cyklistická trasa vede. Kromě výletu si tak budete moct po ukončení nouzového stavu zakoupit také dobrou láhev kvalitního vína, kterou si následně otevřete jako odměnu za náročnější trasu. Už teď se těšíte? Bezesporu máte na co.

Posledním tipem na krásný výlet je svitavské údolí. Pokud výlet nevzdáte, uvidíte rozhlednu Járy Cimrmana, která je relativně dobře ukrytá v náročnější cyklistické stezce. Mimo jiné poznáte i překrásná místa české přírody. Většina lidi svým způsobem nemá ani nejmenší ponětí o tom, jakou přírodu Česká republika vlastně nabízí. Je to zapříčiněno tím, že většina českých občanů využívá pro pohyb automobily, nikoliv cyklistická kola. Jedině pomocí cyklistických kol a výletů narazíte na místa, o kterých jste neměli ani ponětí. Proč tedy neobjevovat Českou republiku?


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..