Nejlevnější ubytovny v Praze pro cykloturisty

Na cyklodovolenou jezdím pokaždé tam, kde je kus krásné přírody, a ve dnech, kdy odpočívám od kola, navštěvuji historické památky. Bydlím většinou v penzionu v malém městě. Napadlo mě, že bych to jednou mohl zkusit třeba obráceně. Ubytovat se ve velkém městě, navštěvovat památky a občas si vyrazit na kole do přírody. Co tak cyklodovolená v Praze?

Možná vás taky jako první napadne, že to bude celkem drahá sranda. Ale nemusím bydlet v nejdražších hotelech a jíst v nejdražších restauracích. Vždyť přece Praha není jen pro obchodníky a movité turisty, žijí zde i obyčejní lidé. A ti taky nakupují, jí, baví se. Začal jsem hledat nejlevnější ubytovny v Praze vhodné i pro turisty, ne jen pro dělníky. A našel jsem i takové, které nabízí soukromí pro jednu nebo dvě osoby, jsou zařízené jako apartmány, které znám, a nabízí srovnatelný komfort za rozumné peníze i v hlavním městě.

Jak hledat nejlevnější ubytovny v Praze

Samozřejmě na internetu. Bez něj se cykloturista neobejde. Na internetu hledáme informace o počasí, abychom na výletě nezmokli, hledáme oblíbené cyklotrasy v prostředí, které neznáme, najdeme tam i jízdní řády vlaků a cyklobusů. A internet nám ukáže i nejlevnější ubytovny v Praze v termínu, ve kterém svou dovolenou plánujeme.

nejlevnější ubytovny v praze

Pomocí internetu mohu najít i tipy na zajímavé zážitky v Praze a otevírací hodiny muzeí a galerii. Některá místa znám ze svých služebních cest, ale to jsem po Praze jezdil autem nebo hromadnou dopravou. Jízda po hlavním městě na kole bude pro mne novým zážitkem. Taky pěší procházky mají své kouzlo. Už se těším na Kinského zahrady a na Petřín. Rád fotografuji v rozáriu a za dobré viditelnosti i z rozhledny.

Aby mě má městská cyklodovolená nezruinovala, vyhledám si na internetu nejlevnější ubytovny v Praze penzionového typu a dopřeju si nový cykloturistický zážitek.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..