Nejlepší obuv na kolo i na procházku

Na své vyjížďky na kole používám horské kolo a nemám na něm speciální pedály s upínáním cyklistických treter. Protože se rád projdu i pěšky, když jsem na zajímavém místě, například u starého hradu nebo v zámeckém parku. Proto je pro mne důležité používat obuv, ve které se mi dobře jezdí na kole a která je pohodlná i na běžné nošení v přírodě nebo ve městě.

Kromě ježdění na kole jsem si oblíbil sportovní obuv i na všední den. Nemám práci, kde by byl předepsán oděv a obuv do kanceláře, tak nosím to, co je mi pohodlné. Ať řídím auto nebo jdu na nákup do města, mám na nohách botasky. Lehkou sportovní obuv, ve které noha dýchá, nepotí se a která mi zajistí lehký a pružný krok. To je zase bonus pro moji operovanou páteř.

Sportovní boty se označují jako „botasky“ u nás už léta, od doby, kdy se pod tímto názvem objevila v našich obchodech opravdu kvalitní sportovní obuv z prvotřídních materiálů. Pamatuji se, jak se v nich dobře běhalo venku i cvičilo v tělocvičně, jak se v nich dobře chodilo na procházku do města. Ovšem ne každá sportovní obuv si označení „botaska“ zaslouží. Protože originál je nejen názvem, ale i kvalitou materiálu, jeho zpracováním a konečně i pohodlím při nošení, jen jeden.

17R-NEXT-LEVEL

Mám rád, aby mi obuv, která sedí na nohu, vydržela dlouho. Jednak si nerad zvykám na nové boty, jednak nerad kupuji nové boty každý rok. Mám jedny na zimu do haly, mám dvoje na kolo i na procházky přírodou. Na dovolenou nechci vozit plný kufr různých bot, proto si kupuji botasky od českého výrobce. V nich se mi dobře jezdí a večer necítím únavu nohou. Pokud si tedy nenaložím extra velkou porci kilometrů 😉

O celkovém zážitku z mé dovolené na kole rozhoduje nejen výběr lokality a aktuální počasí, ale také moje kolo a pohodlí, které mi na výletech poskytuje cyklistický oděv a cyklistická obuv. A na horské nebo krosové kolo není lepší obuv, než poctivá kvalitní botaska.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..