Kvalitní značkové cyklistické oblečení za super ceny. Kde jej sehnat?

Když už se rozhodnete opustit pohodlí svého domova a vyjet si na projížďku na kole a nejedná se vám pouze o pětiminutovou cestu na nákup, existuje hned několik věcí, které vám mohou pomoci váš cyklistický zážitek zpříjemnit. Kromě základního předpokladu, kterým je samozřejmě jízdní kolo, hovoříme především o cyklistickém oblečení.

Proč používat cyklistické oblečení?

Důvodů, proč si před jízdou na kole neobléknout jakékoliv tričko a kraťasy, existuje více. Jeden z hlavních se jmenuje pohodlí. Budete-li používat oblečení na kolo, ani hodiny strávené na sedle při zdolávání delších tras pro vás nebudou utrpením. Zároveň poskytuje cyklistické oblečení dostatečnou aerodynamiku, s níž se vám bude šlapat snadněji. Ochrání vaše tělo proti pocení a v neposlední řadě se budete moct chlubit jeho designem. Na něm si totiž výrobci cyklistických dresů, kraťasů či bund dávají enormně záležet.

cyklisticke-obleceni-fox-modre

Jaká je nabídka cyklo oblečení?

V případě, že nechcete sáhnout po první nejlevnější variantě, kterou objevíte a rádi dáváte přednost kvalitě, připravte se, že kvalitní značkové cyklistické oblečení nepatří mezi nejlevnější oblečení. Ubírat však na kvalitativních požadavcích není tím správným krokem. Řešením této zdánlivě bezvýchodné situace je nákup ve výprodejích. Jediný ústupek, který budete muset učinit, je, že do svého šatníku nepřidáte každý rok tu nejnovější kolekci cyklistického oblečení. Za to však můžete mít kvalitní značkové kousky s výraznou slevou, dosahující často až desítek procent.

new-nw-4-10-2016-1

Kde takové oblečení na kolo koupit?

Na konci cyklistické sezóny je ideální čas začít se po oblečení na kolo ve výprodeji poohlížet. Internetový obchod n1shop.cz nabízí právě nyní nabídku funkčních, skvěle vypadajících a především levných modelů cyklistického oblečení. Jedná se o letošní a loňské modely špičkových značek. Důkazem budiž například cyklistické oblečení Fox Racing nebo Northwave. Samozřejmě, že v jejich nabídce objevíte i kousky z nejnovějších kolekcí, pokud však chcete ušetřit a neochudit se o kvalitu, byla by škoda nevyužít některou ze slev. Šplhají totiž až k 50 %. Zmiňovaný obchod disponuje i kamennou prodejnou, nacházející se na adrese Revoluční 5, Praha. Eshop této společnosti pak najdete na stránkách www.n1shop.cz.

rukavice

Aktuální nabídka slev:

  • Kolekce jaro 2016 – 20% sleva
  • Kolekce podzim 2015 – 30 – 40% sleva
  • Kolekce jaro 2015 – 50% sleva

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..