Kdo si může cestovní pojistku sjednat?

Mluví-li se o cestovním pojištění, tak logicky nejčastěji ve spojení s tím, že nás cestovní pojištění do zahraničí ochrání vždy, když opouštíme naši republiku. Sjednat si ho už není tak složité, jako tomu bylo dříve. Pokud se podíváme na konkrétní možnosti, lze vyzkoušet i srovnání cestovného pojištění a mít ho za tu nejnižší cenu na trhu. A kde ji najít? Na webu Porovnej24.cz. My se aktuálně podíváme, kdo vlastně může cestovní pojištění online touto cestou porovnat.

Dominují běžní občané v produktivním věku

Jedná se samozřejmě jak osoby, které plánují dovolenou, tak i osoby, které míří do zahraničí především za prací. Ti všichni si mohou nejlevnější cestovní pojištění online, nebo jinými způsoby sjednat. Jejich výhodou je především fakt, že s nimi není spojeno téměř žádné riziko a tak se mohou dočkat nejenom výhodných cen, ale mohou se dočkat také faktu, že samotných výjimek z plnění je jenom několik. Mít tedy cestovní pojištění do zahraničí je snadné.

Pojistku sjednají mladší i straší generace

Stejně tak mohou pojištění sjednat i osoby mladších i starších generací. Jsou to například studenti, kteří v souvislosti se svými výdělky chtějí hlavně nejlevnější cestovní pojištění. A to proto, že jedou do zahraničí studovat, ale i poznávat, nebo sportovat. Oblíbenou zemí pro takovou kombinaci je určitě Irsko. A v případě jiných zemí je pro ně připraveno i praktické a zajímavé cestovní pojištění na hory. A to nejenom evropské.

bike-nehoda

Pojistka je i pro cestovatele s diagnostikovanou nemocí či komplikací

Poměrně rizikovou skupinou jsou lidé, kteří mají nějaký zdravotní problém, který jim však nebrání cestovat. I ti mohou bez potíží sjednat cestovní pojištění do EU, stejně jako cestovní pojištění mimo EU. Na co je ale při výběru dobré hledět? Že onen zdravotní problém bývá vyřazen z pojistného plnění. S tím však většina lidí počítá a tak je jenom na nich samotných, zda se rozhodnou vycestovat, nebo ne.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..