Každému se líbí cena za vítězství

Na kole jezdím většinou pro radost. Radost z jízdy samotné i radost z poznávaní nových krajů na dovolené. Baví mě to a současně mi to pomáhá utužovat mé zdraví. Ale několikrát za rok mě chytne touha změřit své síly s jinými cyklisty a zjistit, jak jsem na tom s kondicí, kolik toho vydržím a kam až dojedu. A úspěch mě těší o to víc, když k záznamu ve výsledkové listině dostanu i hezký pohár, který ve vitríně stojí vedle těch modelářských, protože jsem asi soutěživý tip 😉

Vzpomínky na soutěžní aktivity a jejich výsledky časem vyprchají, připomínají je jen fotografie a vítězné poháry na čestném místě v domě nebo sportovní klubovně. V začátcích je každý pohár významný, když ale v soutěžích se prosadíte častěji, potěší vás, když jsou sportovní poháry každý jiný. Organizátoři soutěží se proto obracejí na producenty, kteří nabízejí nápaditý a individuální design a dokážou zabezpečit potisk pro každou příležitost. A soutěžící zase dávají přednost organizátorům, kteří pro ně takové poháry zajistí.

pohar

Dostupnost a různorodost sportovních pohárů způsobila, že je využívají nejen renomované sportovní kluby, ale jsou přístupné prakticky komukoliv. Připravujete sportovní odpoledne pro děti ze sousedních ulic? Šachový turnaj starých mládenců nebo soutěž ve vázání námořnických uzlů? Pro každého šampióna na stupních vítězů připravte vhodné poháry a můžete se ucházet o titul nejlepšího pořadatele v širokém okolí.

Pohárem nepohrdnou ani účastníci společenských akcí. Dát poháry do tomboly by asi nikoho nenapadlo, ale ocenění pohárem vítěze taneční soutěže horského hotelu povzbudí každého účastníka.

Pro jakoukoliv sportovní nebo kulturní akci či výstavu jako pořadatel objednejte sportovní poháry, kovové skleněné plakety či přímo tematické trofeje a vaše akce získá na důvěryhodnosti. Další místa oceňte medailemi a nezapomeňte na diplomy pro všechny účastníky. O soutěžící tak nebudete mít nouzi a akce získá na prestiži. Jako účastník byste také rád odešel s hezkým pohárem, zejména ze stupňů vítězů.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..