Jakou destinaci navštívit pro cyklistickou dovolenou

Ne každý vyhledává dovolenou u moře. Někteří dávají přednost dovoleným na kole. Tuto dovolenou si okoření ovšem tím, že nejezdí po České republice, ale vyhledávají vhodná zahraniční místa. Víte, kam se vypravit na dovolenou na kole? Pokud ne, pak je tento článek určen zejména pro vás. Sami uvidíte, kde se máte vydat, chcete-li prožít nezapomenutelnou dovolenou. Cestujete na jízdním kole poprvé do zahraničí? Uvidíte, že vás tato aktivita bude bavit. V mnoha věcech je to daleko lepší než dovolená u moře. Pojďme se na toto téma společně podívat.

Kam vyrazit na dovolenou na kole?

České cyklostezky jíž máte za sebou? Chtěli byste na jízdním kole objevovat krásy zahraničních míst? Rádi byste si čas od času dali přestávku u moře nebo v nádherném přístavu? Není nic lepšího než vyrazit na dovolenou do zahraničí, a to i se svými jízdními koly. Prvním místem je Riva del Garda. Jedná se o místo nacházející se v Itálii. Jedná se o klasické Italské městečko, ve kterém naleznete plno cihlových domečku s oranžovým zbarvením. Dále na vás v tomto městečku čeká nádherná příroda, kterou budete objevovat ze sedla svého jízdního kola. Přestávku si následně budete moct dopřát u jezera Lago di Garda.

Cyklistům se zde nabízí velké množství tras, jež můžete objevovat se svou drahou polovičkou. Uvidíte, že vám nebude jednotýdenní dovolená stačit. Konec konců se zde budete moct kdykoliv vrátit. Jedním z nejoblíbenějších míst je Mallorca, která leží ve Španělsku. Právě tady se nacházejí velice oblíbené a často navštěvované cyklostezky. Během jízdy budete mít pocit, že se nacházíte v pohádce, která nikdy nekončí. Stezky jsou na Mallorce všelijaké. Těšit se tak můžete jak na lehký, tak zároveň náročný terén. To už bude ovšem záviset čistě jen na vás, kudy se v konečném důsledku vypravíte.

Jakou destinaci na dovolenou na kole dále navštívit?

Dalším místem jsou Svinoústí. Jde o místo ležící v Polsku. Sousedící stát vám má bezesporu rozhodně co nabídnout. Svinoústí je rovněž, jako výše uvedené destinace, bohaté na cyklostezky. Kromě toho jde o místo, kde se pravidelně pořádají cykloprohlídky. Ty však nejsou povinné, a tak na výlet můžete vyrazit svépomocí. Pomocí mapky a aplikací se zde v žádném případě nemůžete ztratit. Při cestě na jízdním kole si všímejte okolí. I tady na vás čeká nádherné prostředí. Ubytovat se můžete v centru, a to v jednom z velice oblíbených hotelů.

Vancouver ležící v Kanadě je posledním tipem. Tady je to však daleko náročnější, protože se nejedná o destinaci, která by byla v blízkostí České republiky. Pokud máte vyšší rozpočet a větší možností, pak je Vancouver místem se zajímavými cyklistickými výlety. Záležet už bude ovšem na vás, jaké destinaci dáte přednost vy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..