Jaká místa jsou nejlepší pro dovolenou v Česku?

Je pro vás dovolená v zahraničí nad vaše finanční možnosti? Tak zůstaňte v Čechách. Lokalit, které jsou k dispozici, je nespočet. Nabízíme vám ty nejoblíbenější. Sice nemáme moře, ale zato se můžeme pochlubit krásnými horami a historickými městy. A ani o koupání v Česku není nouze.

Moravskoslezské a Slezské Beskydy

Hitem letošního léta jsou Moravskoslezské a Slezské Beskydy. Co takhle se ale místo zdolávání horských vrcholků zaměřit na opomíjená místa, jako je třeba přírodní památka Čertovy skály opředená spoustou pověstí? Minout byste samozřejmě neměli Lysou horu a hlavní tamní atrakci Pustevny a sochu Radegasta na hoře Radhošť. Děti doporučujeme vzít do aquaparku Olešná a tatínky do pivních lázní.

Cyklostezka a železniční trať vedou souběžně

Jižní Morava

S otevřenou náručí na vás čekají také na jižní Moravě. Tato destinace je ideální jak pro milovníky vynikajícího vína, tak i náruživé cyklisty. Spolu se zelenými vinicemi a tradičními vinnými sklípky nabízí také spoustu cyklostezek. A budete-li se chtít svlažit, budete tak moci učinit ve vodní nádrži Nové Mlýny a Vranov. Děti určitě vezměte do Aqualandu Moravia v Pasohlávkách.

Jižní Čechy

Oblíbenou cílovou stanicí turistů jsou také jižní Čechy. Jak by také ne? Jsou plné nejenom kouzelných historických měst (Český Krumlov, Telč, Jindřichův Hradec, Třeboň), ale i romantických zámků a překrásných rybníků.

Vybírejte ubytování na Penziony.cz

Ubytování si snadno zarezervujete na ubytovacích portálech. Všechny penziony v Moravskoslezském kraji (a nejenom v něm) sdružuje například portál penzion.cz. Je libo penzion ve Frenštátě pod Radhoštěm? Máte ho mít. Stejně jako penzion v Opavě, Krnově, penzion ve Frýdku-Místku a dalších městech.

Penziony pro cyklisty i rodiny s dětmi

Penziony jsou zde přehledně rozčleněny nejenom podle lokalit (Jižní Čechy, Krkonoše, Jizerské hory, Jižní Morava, Západočeské lázně, Jeseníky, Vysočina), nýbrž i zaměření. K dispozici jsou penziony pro cyklisty, rodiny s dětmi či penziony lázeňské. Pokud se zkrátka chystáte cestovat po Čechách, vybírejte penziony na Penzion.cz.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..