Jak poslat kolo?

Poslat dál nepoužívané učebnice nebo oblečení je hračka. Co když ale prodáváte kolo? U takových velkých a drahých věcí je samozřejmě vždycky lepší osobní předání. Člověk si může věc sám prohlédnout, vyzkoušet a také odvézt. Jenže co když máte kupce z druhého konce republiky? Je-li ochotný zaplatit poštovné, není to žádný problém.

Velké zásilky, jako je například kolo, vám přepraví spíš soukromí přepravci než pošta. Ti si pro ně ostatně i přijedou přímo k vám domů. Jednou z firem, které nabízí tyto přepravní služby, je společnost FOFR.

Jak se vlastně posílá balík přes přepravní společnost?

Je to jednoduché, vše vyřídíte pohodlně z domova. Nejdříve společnost informujete o vaší zásilce, respektive objednáte přepravu. To je možné provést e-mailem, telefonicky nebo nejjednodušeji prostřednictvím webového formuláře. Do něj vyplníte veškeré náležitosti (odesílatele, příjemce atd.). Nezapomeňte uvést pravdivě rozměry a hmotnost balíku. U kola je to opravdu důležité, aby přijelo auto, které ho bude schopné převézt. Dle domluvy se k vám staví řidič, který kolo převezme, ovšem musí na to mít vhodnou dodávku.

Jakým způsobem bezpečně zabalit kolo?

Přeprava kol není až tak složitá záležitost ani pro přepravce, ani pro vás. Přímo na stránkách společnosti najdete návod, jak poslat kolo. U bicyklu není nutné odmontovávat řídítka ani jednotlivá kola. Stačí otočit šlapky do středu, celé kolo obalit bublinkovou fólií, následně zpevnit prokladovými kartony a zafixovat strečovou fólií nebo velkým množstvím lepicí pásky. Takto zabalené kolo dorazí ke svému budoucímu majiteli bez úhony.

Nejste si jistí, jak nadepsat balík? Neumíte vyplnit objednávku přepravy kola? Nestyďte se zeptat, na www.fofrcz.cz najdete spoustu rad a návodů, a pokud tam neobjevíte odpověď na svou otázku, prostě zavolejte. Odborníci z oddělení poradenství jsou připraveni k vašim službám.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..