Do města patří skládačka

Rád jezdím na kole, ale využívám ho jako sportovní náčiní, ne jako dopravní prostředek. Popravdě, nevím, kam bych na kole dal všechno vybavení, které si v práci vozím v autě. A taky by se mé horské kolo asi do města moc nehodilo. I když vídám občas někoho, kdo se na horském nebo starším silničním kole proplétá uličkami mezi auty nebo dokonce v pěší zóně, absolvuje nákupy nebo cestu ze zaměstnání. Ptám se proč, když existují kola do města jako stvořená: Skládací kola.

Městská cyklistika bude znamenat něco jiného ve velkoměstě a zcela něco jiného na malém městečku. Pokud však na kole jezdíte rádi a často, zejména do práce a zpět, občas na nákupy a rádi si jednou za čas vyjedete třeba do lesa nebo k rybníku, tak máte na vybranou. Buď si těch kol koupíte několik anebo si vyberete skládací kola Tonino Lamborghini STRADA a máte vystaráno. Pokud při pojmu „skládací kola“ vám vyvstane vzpomínka na starou Esku, která šla „zlomit“ vejpůl a bez nářadí se nedalo hnout, tak jste zaspali dobu. Dnešní skládací kola mají s těmi starými společné snad jen rozměry pneumatik a označení. Kvalitní komponenty, známe z „velkých“ kol jsou samozřejmostí.

skládací kolo

Aby skládací kola byla opravdu skládací, musí se vejít po složení do malého prostoru, jako je například kufr městského autíčka Cooper mini. Tohle kolo to zvládá tak, že kromě rozpojení rámu uprostřed před pedály ještě složíte řídítka a zasunete sedlovou trubku do rámu. Vše samozřejmě jedním jednoduchým pohybem rychloupínáku, takže nemusíte nosit sebou žádný klíč nebo šroubovák. Jednoduše a rychle složíte své městské kolo do úhledného balíčku, který převezete autem nebo tramvají, na zastávce či parkovišti ho opět rychle složíte a vyrazíte za svým cílem či jen tak na projížďku přírodou.

skládací kola

Městská cyklistika může být pro vás způsobem levné dopravy do zaměstnání nebo je to váš life-style, skládací kola Tonino Lamborghini STRADA oceníte v obou případech. A nejen to. Máte-li malý byt, skládací kola budete mít rádi, zaberou totiž málo místa i tehdy, když je potřebujete bezpečně uložit, než s nimi zase vyjedete za svými cíli nebo zážitky.

skládačka

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..