Ďalšie využitie funkčnej bielizne

Nepatrím k cyklistom, ktorí vyhľadávajú vyslovene zimné podmienky na jazdu na svojom dvojkolesovom tátošovi. Ba priam sa bicyklovaniu v zime vyhýbam. Hoci mám kúpené zimné spodné oblečenie na bicykel, ako som písal nedávno. Niektoré časti využívam pri jesenných výletoch, aby som netrpel chladom a zimou. No aj tak moja zimná bielizeň v zime nezaháľa.

Chladu som si na bicykli užil dosť pred dvomi rokmi na cyklodovolenke v Českej Kanade. Vyslovene mráz nebol, ale aj pätnásť stupňov teploty uprostred leta dokáže človeka trochu „rozhodiť“. Oveľa radšej bicyklujem v slnečnom počasí. No ale také leto si vraj v Českej Kanade roky nepamätajú, a ak som nechcel dovolenku ukončiť alebo presedieť na penzióne, dokúpili sme si oblečenie.

Kúpili sme si ale s priateľkou tento rok aj záhradu. A kompletne ju prerábame. Takže práce je tam dosť a ani zima v záhrade nás nemôže zastaviť. Najmä keď máme nakúpenú teplú bielizeň, ktorá leží v skrini. Takže keď cez víkend ideme do záhrady, oblečieme si zimnú cyklistickú výbavu pod montérky a teplý kabát, doplníme to lyžiarskymi funkčnými ponožkami a zvládame chlad a mráz v záhrade ako keby sa nechumelilo.

A aj keď občas „zaberieme“ a spotíme sa, funkčná bielizeň odvedie pot od tela, nič nás nechladí a nehrozí ochorenie. A o čo viac práce prvý rok v záhrade stihneme urobiť teraz, o to viac času nám ostane budúce leto na výlety na bicykli.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 280 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup


Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..