Cyklo oblečení z merino vlny prodlouží cyklistickou sezónu na 365 dnů v roce

Je vám líto na konci října definitivně zazimovat kolo a čekat na první vyjížďku až do konce března či dokonce do začátku dubna? Zimní cyklistický dres dnes není problém koupit. Ten z přírodní merino vlny vás však překvapí svými vlastnostmi. Přijďte si jej vyzkoušet do VELOKLASIK.

Cykloprodejna VELOKLASIK se zaměřuje na kvalitní cyklooblečení a v sortimentu má i prestižní výrobky francouzské značky Café du Cycliste. Její cyklo oblečení nabízí nejen neotřelý, moderní a velice vkusný design, ale rovněž zajímavé oblečení na kolo s příměsí merino vlny. Dámský i pánský cyklo dres z tohoto materiálu umí nabídnout skvělé vlastnosti nejen nyní v zimě.

Vlněné cyklo oblečení z merina má unikátní vlastnosti

Zimní cyklistický dres lze dnes pořídit především ze syntetických materiálů. Jenomže ty nenabízí zdaleka tak fenomenální vlastnosti jako merino vlna. Ta sklízí ovace i na jiných typech sportovního oblečení. Je hitem v outdooru, milují ji lyžaři a cestu si našla i na cyklo oblečení.

Merino je vlna ze speciálního plemena ovcí. Hlavními producenty jsou Austrálie a Nový Zéland. Tato vlna není stejná jako vlna z ostatních plemen. Vlákno je velice jemné a díky tomu merino nekouše a rovněž má speciální termoregulační vlastnosti. Má schopnost v zimě hřát, a to i pokud je oblečení z merina mokré, v létě zas chladit. S velice podobnými vlastnostmi se setkáte i u přírodních bambusových tkanin. Avšak hřejivý efekt merino vlny je samozřejmě výrazně větší.

Merino vlna má navíc antibakteriální vlastnosti a díky tomu cyklo oblečení z merina nezapáchá potem. Nemusíte jej prát častěji než po deseti použitích. Stačí jej nechat vyvětrat. Na kolo je proto ideální, zejména když vyrážíme na delší, nebo náročnější trasy nalehko.

Přijďte se do VELOKLASIK na merino cyklo dresy podívat

Pokud nechcete merino cyklo dresy kupovat v e-shopu rovnou, stavte se v pražské prodejně VELOKLASIK. Dresy si osaháte a vyzkoušíte. Nemusíte ale nic kupovat, a přesto se můžete stavit. Na kus řeči o cyklistice, nebo se třeba společně s partou fandů kouknout na přenosy z cyklo závodů. A každý čtvrtek si pak můžete společně s lidmi z obchodu vyrazit na společnost vyjížďku na kole do okolí.

Author: Propagátor

Článek napsán pro inzerenta není v rozporu s názory redakce serveru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..