Chtěli byste na výlet a nemáte kolo? Půjčte si ho! 

Je krásné letní počasí a vy máte před sebou volný den? Využijte ho na maximum a vyrazte na vyjížďku na kole s rodinou, kamarády, či si pročistěte hlavu o samotě s dvoukolým společníkem. Nemáte na čem jezdit? Žádný problém! Harfasport, prodejna kol a lyží v Praze s dvacetiletou tradicí, nabízí kromě širokého portfolia kol a lyží také bohaté služby včetně půjčovny kol. Půjčovat zde můžete kola od české značky Author, a to od horských kol přes silniční po krosová. Stejně tak rekreační i sportovní modely! V půjčovně si můžete vyzkoušet také testovací modely kol a elektrokol značek Scott, Trek, Cannondale a Kellys.

Jaké jsou výhody půjčení právě v Harfasportu?

  • Harfasport dbá na kvalitu a aktuálnost půjčovaného sortimentu a snaží se svou nabídkou uspokojit všechny zákazníky včetně rodin s dětmi,
  • nabízí komfortní online rezervaci,
  • poskytuje slevy – až jeden den zdarma ke každé smlouvě,
  • půjčuje kola plně vybavena příslušenstvím (košík na lahev, odrazky, náhradní duše, montpáky, brašna pod sedlo, pumpička + u krosových kol také blatníky a stojánek),
  • umožňuje vypůjčení nejnovějších modelů z testcentra pro „oťukání“ kola před nákupem,
  • profesionální prodejci vám vždy rádi pomohou s výběrem,
  • pojišťuje zapůjčenou výbavu.

podzim na kole

Projet se můžete také na exkluzivních novinkách včetně elektrokol, neboli testovacích modelech, které se po sezóně vyprodávají za velice zvýhodněné ceny. Vedle kol však zde zapůjčíte také helmu na kolo a další doplňky, pro výlet s těmi nejmenšími také dětskou sedačku či tažnou tyč. Pro jízdu na kole není nutné ho vlastnit.

Rezervace je možná na prodejně, nebo z pohodlí domova díky online rezervaci, kde najdete volné termíny a všechny důležité informace. Pokud chcete vyrazit s půjčeným kolem na dovolenou, tak výrazně ušetříte, jelikož každý další den pro vás bude levnější.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..