Café du cycliste: Cyklo dresy s francouzským šarmem

Ve Francii má cyklistika dlouhou tradici, což potvrzuje i světoznámý závod Tour de France pořádaný od roku 1903. Cyklisté tam totiž mají ty nejlepší podmínky. Krása Azurového pobřeží a vyjížďky v tamní přírodě nesmírně okouzlily i českého podnikatele Vlastimila Kuryla, který se z toho důvodu rozhodl přinést trochu francouzské atmosféry do Prahy. A povedlo se mu to.

Obchůdek Veloklasik, který sídlí nedaleko modřanské cyklostezky, by neměl uniknout žádnému milovníku cyklistiky. Prodávají zde cyklo oblečení a doplňky, ale především tu zažijete nepopsatelnou pohodovou atmosféru.

Cyklistický ráj pro každého

Schválně se někdy zastavte, až budete mít cestu kolem, nemusíte si hned něco kupovat, přijďte jen na chvíli spočinout a potkat se s dalšími nadšenými cyklisty. Veloklasik se nachází na dohled od Modřanského biografu a pravděpodobně ho poznáte už na první pohled. Před krámkem stojí dřevěné židle a stolečky, kde si můžete posadit u dobré kávy. Uvnitř v televizi běží cyklistické závody nebo pořady. Přivítá vás zde usměvavý Patrik Leinert, vedoucí obchodu.

Dresy značky Café du Cycliste

Největším lákadlem, co se sortimentu týče, jsou určitě dresy francouzské značky Café du Cycliste. Každý cyklo dres je unikát, zhotovený z kvalitních materiálů a v elegantním designu. Sice se jedná o vyšší cenovou relaci, ale dostanete opravdový unikát odlišný od mainstreamu. Kromě toho v obchodě najdete i tretry a jiné doplňky.

Výlety po okolí i do Francie

Každý čtvrtek kolem šesté hodiny večerní vyjíždí od prodejny skupinka nadšenců na příjemnou projížďku. Určitě se někdy přidejte, nejde o žádné závody, jede se příjemným tempem. A když se vám společná projížďka zalíbí, třeba se s týmem prodejny vydáte i do Francie. Čas od času pořádají cyklistické dovolené v zemi galského kohouta. Prostě a jednoduše zde zažijete francouzskou cyklistiku se vším všudy.

Author: Ďusi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..