forum

Vítejte Host 

Zobraz/skryj hlavičku

Vítejte, zadání příspěvku v tomto fóru vyžaduje registraci.

Stránky: 1
Autor Téma:Na čem jezdím


AdministrátorĎusi
Příspěvků: 8
Permalink
Na čem jezdím
dne:  10.8.2013 13:42
Citovat

Sedlám kolo Author Mystic, které jsem si koupil v roce 2003, těsně před první dovolenou s Olinkou ve Vysokých Tatrách. V roce 2011 jsem na něm neujel ani kilometr, protože v květnu mě chytli ploténky tak, že jsem šel na operaci a v roce 2012 jsem v září ujel asi 15 km. Do operace jsem měl roční nájezd do 1500 km, takže kolo je v relativně dobrém stavu, ale už pošilhávám po něčem novém.

Rád bych už více, než jen 24 převodů a taky by se hodila odpružená přední vidla. Jen pořád nemám jasno v tom, jestli horské kolo 26" nebo 28" nebo zkusit crossové kolo. Asi bych napotřetí už se měl konečně zúčastnit Testfestu na Moravě.

Image

Ďusi
správce cykloturistika.netAdministrátorĎusi
Příspěvků: 8
Permalink
Re: Na čem jezdím
dne:  22.7.2015 08:52
Citovat

Koncem června 2014 jsem Mystica po jednom hezkém výletu po okolí odložil a pořídil si nové odpružené kolo, opět od Authora, Dexter. Kromě odpružené přední vidlice, kterou jsem chtěl hlavně kvůli operované bederní ploténce, jsem získal i 27 rychlostí a hydraulické kotoučové brzdy. Ty jsem až tak moc nechtěl, ale koupit solidní kolo se špalíkovými brzdami zkrátka nešlo.

Image

Loni jsem na kole najel asi tisíc kilometrů, letos pokračuji v započatém tempu 😉 Jezdí se mi na něm dobře, doplnil jsme ho brašnami nad zadním kolem, lépe se mi s ním manévruje, než na kole s velkou brašnou na řídítkách.

Více detailů o mém novém kole je v tomto článku: http://cykloturistika.net/author-dexter/

Ďusi
správce cykloturistika.net

Stránky: 1
Mingle Fórum by cartpauj | SOFTstyle by SOFTthemes
Verze 1.0.34 ; Stránka načtena za 0.047 vteřin.